چهار شنبه، 02 اسفند 96 ساعت 04:12 ب.ظ / Wed, 2018 February 21
به افق ساری
اذان صبح: 05:14
طلوع خورشید: 06:39
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:44
اذان مغرب: 18:03

- فرمانداری - پیام فرماندار نکا بمناسبت هفته بسیج

تبلیغات

پیام فرماندار نکا بمناسبت هفته بسیج

تاریخ 30 آبان 1396 ساعت 07:39:56
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032059
فرماندار نکا: شجره طیبه ‌بسیج، درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل، طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.
پیام فرماندار نکا بمناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا ، احمدی فرماندار شهرستان نکا، در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و جانبازان، فرارسیدن هفته بسیج را بر بسیجیان سرافراز میهن اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام:

بسمه تعالی

شجره طیبه ‌بسیج، درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل، طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

بسیج نماد پایداری و مبارزه با استکبار و بیگانگان است و بسیجیان آن بلند همتانی هستند که به دور از زرق و برق های دنیا و با ایمان و عمل صالح جامه جهاد بر تن پوشیدند و فی سبیل الله در صف مجاهدان قرار گرفتند و بدین سان به مقام والا نزد محبوبشان دست یافتند.

اندیشه والا و مکتب پویای بسیج، یک ارزش و مایه افتخار برای جامعه اسلامی محسوب شده و در پاسداشت و ترویج آن نباید از هیچ تلاش و کوششی فروگذار بود.

بی تردید شکل گیری بسیج به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند.

هفته بسیج، فرصتی است تا یادگاران دوران دفاع مقدس، تجارب گرانسنگ و فرهنگ بسیجی و راز و رمز مقاومت و پیروزی و راه سعادت و رستگاری را به همگان به خصوص نسل جوان و امیدهای آینده این کشور منتقل نمایند.

اینجانب به سهم خود ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاشهای تمامی بسیجیان جان بر کف در نهادینه نمودن فرهنگ بسیجی، فرا رسیدن هفته بسیج را به خواهران و برادران بسیجی شهرستان نکا تبریک و تهنیت عرض نموده ، توفیق روز افزون همه عزیزان را در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در ظل توجهات حضرت مهدی صاحب الامر(عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از ایزد متعال خواستارم.

جعفر احمدی - فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.