سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:31 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- فرمانداری - پیام تبریک فرماندار نکا در پی نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش

تبلیغات

پیام تبریک فرماندار نکا در پی نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش

تاریخ 02 آذر 1396 ساعت 07:13:23
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032090
فرماندار شهرستان نکا، در پیامی نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش را به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نمودند.
پیام تبریک فرماندار نکا در پی نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار شهرستان نکا، در پیامی نابودی شجره خبیثه صهیونیستی- آمریکایی داعش را به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نمودند.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا

تاریخ بار دیگر آیت خدا را در مقابل دیدگان انسان ها نمایان ساخت و وعده نابودی باطل و پیروزی حق را بر دل های عبرت گیرندگان طنین انداز کرد. و ما سرافرازانه شاهد نابودی شجره خبیثه ملعونه صهیونیستی-آمریکایی داعش در منطقه هستیم و از این بابت سجده شکر بر پیشگاه الهی بجا می آوریم.

شش سال جولان فتنه مسموم عده ای فریب خورده آمریکا و صهیونیست ، عالم ربانی اسلام را فراگرفت و با عنوان «حکومت اسلامی عراق و شام» هزاران نفر را فریب داده و هزاران نفر را به معراج شهادت کشاند.

با یاری پروردگار بزرگ و هدایت گری های رهبرحکیم و فرزانه انقلاب اسلامی ایران، روشنگری های مرجعیت دینی و همدلی مردم با رزمندگان اسلام، موجب شد تا شجره بی ریشه داعش که چند صباحی توسط استکبار جهانی و با حمایت های برخی دولت های منطقه ایجاد شده بود، خشکانده و پرچم شیطانی آنها را که سعی داشتند با شعائر اسلامی و دینی برای خود مشروعیت ایجاد کنند، پایین آورد. و یک بار دیگر تاج عزت و فتح بر تارک ملت ایران عزیز نهاده شد و گردنبند افتخار برگردن مجاهدان سترگ میدان نبرد با تروریست‌های داعش آویخته گردید و مدال سربلندی ولایتمداری جهان اسلام، عامل شکست جدید مستکبرین زشت سیرت شد.

این پیروزی بزرگ، آغاز شمارش معکوس برای نابودی سردمداران حکومت‌های جور و ظلمی است که با گستاخی و پررویی در چند سال اخیر از داعش حمایت کردند و از کشته شدن مسلمانان ابا ننمودند.

حال که پس از گذشت سال‌ها مجاهدت نیروهای جبهه مقاومت، شر داعش از سر منطقه کم شد، جا دارد ما نیز سهم خود را در حمایت از زحمات و خدمات این عزیزان بویژه سردار قاسم سلیمانی ادا کرده و در جمله‌ای از این نسل برومند تقدیر نمایم.

مالک شدن سخت است اما می‌شود قاسم، با سردار معنا می‌شود قاسم، اهل عراق و سوریه امروز بر نام تو می بالند اعجاز در اینجا هویدا می شود قاسم ،جنس تو از جنس شهیدان است و روح تو در عالم خاکی کجا جا می‌شود قاسم ، آقای ما مالک شدن سخت است اما می‌شود قاسم.

در صبح پیروزی یاد و خاطره همه شهدای مدافع حرم را گرامی داشته ، و از خداوند مهربان خواهانم به همه ما قدرت درک این فتح را عنایت کند و توفیق حفظ این عزت بزرگ را که با مجاهدت و ایثار جانِ شهدای مدافع حرم به دست آمد، را مرحمت نماید. و مجددا این پیروزی عظیم را به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جعفر احمدی – فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.