سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 01:32 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- فرمانداری - بررسی مشکلات روستای قلعه سر با حضور فرماندار نکا

تبلیغات

بررسی مشکلات روستای قلعه سر با حضور فرماندار نکا

تاریخ 08 آذر 1396 ساعت 07:17:17
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032159
فرماندار نکا: یکی از سیاستهای اصلی دولت در اجرای عدالت، توجه به مناطق روستایی بوده است،  که در این زمینه در عمل نشان داده شده خدمات کم نظیری طی این مدت صورت گرفته است .
بررسی مشکلات روستای قلعه سر با حضور فرماندار نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار شهرستان نکا ، در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای قلعه سر بیان داشت: باید در زدودن غبار محرومیت از مناطق روستایی تمام تلاش خودمان را به کار بریم.

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: نتیجه تدبیر دولت در روستاها امیدافزایی در روستاییان با تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بوده که در روستاهای شهرستان این امر بسیار مشهود است.

احمدی با تاکید بر حل مشکلات روستا، گفت: دولت عزم جدی برای حل مشکلات روستاها را داشته و دراین زمینه به موفقیت هایی دست یافته است.

فرماندار نکا برضرورت بازنگری در محدوده روستاها تاکید کرد و گفت: با افزایش محدوده روستاها، ضمن توسعه و آبادانی روستا در مهاجرت معکوس روستاییان نیز موفق خواهیم بود.

احمدی تاکید کرد: دولت حمایت خود را از دهیاری ها و شورای های اسلامی در روستاها که برآمده از رای مردم هستند؛ تقویت خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای رفاه و آسایش روستاییان به کار خواهد گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.