آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 03:44 ق.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- فرمانداری - دیدار فرماندار نکا با یک سرمایه گذار

تبلیغات

دیدار فرماندار نکا با یک سرمایه گذار

تاریخ 15 آذر 1396 ساعت 07:22:20
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032243
فرماندار نکا: فضای سرمایه‌گذاری در شهر نکا برای ورود سرمایه‌گذاران فراهم است و از ورود آنها با گرمی استقبال می‌کنیم و در صورت آمادگی ، ما هم آمادگی همکاری داریم.
دیدار فرماندار نکا با یک سرمایه گذار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا با یک سرمایه گذار دیدار کرد.

فرماندار نکا ضمن استقبال و اعلام آمادگی این شهرستان برای سرمایه گذاری ، اظهار داشت: در این شهرستان ظرفیت و بسترهای زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد و کافی است که افراد خلاق و فرصت شناس با مطالعه و بررسی فعالیت خود را آغاز کنند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: فضای سرمایه‌گذاری در شهر نکا برای ورود سرمایه‌گذاران فراهم است و از ورود آنها با گرمی استقبال می‌کنیم و در صورت آمادگی ، ما هم آمادگی همکاری داریم.

این مسول عنوان داشت: شهرستان نکا با داشتن ظرفیت ها و پتانسیل هایی همچون کارخانه سیمان، کارخانه سیلو، نیروگاه شهید سلیمی، همجواری با بندر امیر آباد و فرودگاه دشت ناز ، زمینه پذیرش فعالان اقتصادی و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی را فراهم می آورد.

احمدی تصریح کرد: حضور سرمایه گذاران در شهرستان نکا، می تواند زمینه اشتغال و آبادانی شهرستان را فراهم کند و مشکل بیکاری بسیاری از جوانان را حل نماید.

فرماندار نکا در پایان عنوان داشت: حضور سرمایه‌گذاران در شهر نکا، ظرفیتی مناسب برای بهره‌مندی در زمینه‌های مختلف اقتصادی است که باید از وجود سرمایه‌گذاران، برای سرمایه‌گذاری به‌درستی استفاده کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.