آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:43 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- فرمانداری - جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا

تبلیغات

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا

تاریخ 27 آذر 1396 ساعت 09:41:11
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032393
فرماندار نکا در جلسه شورای اشتغال ، با بیان اینکه امروز ایجاد شغل و حمایت از سرمایه گذاری مسئله اصلی است، اظهار کرد: در ملاقات های مردمی بیشترین مشکلات و درخواست‌های مردم حول اشتغال و معیشت است.
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری  شهرستان نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا در جلسه شورای اشتغال این شهرستان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری و تولید مهمترین راهکار حل معضل اشتغال است، اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران باید در اولویت کارها قرار بگیرد.

احمدی با اشاره به اینکه باید موانع اصلی سرمایه گذاری در حوزه شهرستان نکا شناسایی و رفع شوند، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید مصمم به ایجاد اشتغال، تولید و سرمایه‌گذاری در شهرستان برای حل معضل اشتغال است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان با بیان اینکه امروز ایجاد شغل و حمایت از سرمایه گذاری مسئله اصلی است، اظهار کرد: در ملاقات های مردمی بیشترین مشکلات و درخواست‌های مردم حول اشتغال و معیشت است، که البته موضوع معیشت و درخواست کمک ها و تسهیلات نیز به مشکل اشتغال برمی‌گردد.

این مسول با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری بعنوان اصلی ترین معضل شهرستان اظهار داشت : اولویت اصلی ما در شهرستان حل مشکل اشتغال است و اگر بتوانیم مشکلات اشتغال را حل کنیم قطعا سایر مشکلات شهرستان نیز خود به خود حل خواهد شد.

فرماندار نکا، در ادامه با اشاره به اهمیت ونقش بانکها در توسعه شهرستان اظهار داشت : با توجه به نیاز شهرستان نکا به توسعه ، نقش بانکها و تاثیر گذاری آنها بر روی توسعه شهرستان بویژه بخشهای مختلف کشاورزی ، صنعت و... بسیار زیاد می باشد و با قاطعیت می توان گفت توسعه شهرستان بدون همکاری وتعامل بانکها امکانپذیر نیست .

احمدی با اشاره به لزوم نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغالزایی و جذب حداکثری در شهرستان و روان سازی آن افزود کمک به اشتغالهای خانگی در کاهش نرخ بیکاری شهرستان بسیار موثر باشد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.