شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:24 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- فرمانداری - نقش روستاها در توسعه و چرخش چرخ اقتصاد بسیار پررنگ است

تبلیغات
احمدی:

نقش روستاها در توسعه و چرخش چرخ اقتصاد بسیار پررنگ است

تاریخ 04 دی 1396 ساعت 08:22:18
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032486
فرماندار نکا: توجه به حوزه روستایی این شهرستان می تواند غبار محرومیت از چهره روستاهای شهرستان برداشته شود ، و کمک به روستاها زمینه ساز رونق و توسعه خواهد شد.
نقش روستاها در توسعه و چرخش چرخ اقتصاد بسیار پررنگ است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، اصغریان رستمی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با احمدی فرماندار نکا دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار نکا در این دیدار روستاهای سطح شهرستان را دارای توانمندی های خوبی بیان داشت و گفت: توجه به حوزه روستایی این شهرستان می تواند غبار محرومیت از چهره روستاهای شهرستان برداشته شود ، و کمک به روستاها زمینه ساز رونق و توسعه خواهد شد.

احمدی نقش روستاها در توسعه و چرخش چرخ اقتصاد را بسیار پررنگ عنوان کرد و گفت : روستاییان منشا خدمات بسیار زیادی در عرصه های اقتصادی و تولید مواد خام هستند و از این رو باید توجه بیشتری به این حوزه شود تا روز به روز شاهد ارائه خدمات بهتری از سوی روستاییان باشیم.

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری نیز در این دیدار ضمن تقدیر از توجهات فرماندار نکا به روستاهای شهرستان بیان داشت: قطعاً اینگونه توجهات زمینه ساز اجرایی شدن سیاست های کلی در جهت توسعه روز افزون روستاها خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.