چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 10:57 ب.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- فرمانداری - شکیل 23 کمیته ستاد دهه فجر در سطح شهرستان نکا

تبلیغات

شکیل 23 کمیته ستاد دهه فجر در سطح شهرستان نکا

تاریخ 08 دی 1396 ساعت 08:21:30
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032527
معاون فرماندار نکا: دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.
شکیل 23 کمیته ستاد دهه فجر در سطح شهرستان نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا؛ به مناسبت فرا رسیدن سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان نکا با حضور معاون فرماندار، بخشداران مرکز ی و رؤسای ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری نکا برگزار شد.

معاون فرماندار نکا در این جلسه گفت: اکنون در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز داشته باشیم.

غلامیان اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.

این مسول گفت: اگر امروز عزت و اقتدار داریم و نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه حرف اول را می زند، مرهون خون شهدا و پیروزی مردم و انقلاب در سال۵۷ است.

غلامیان پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری داهیانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و اظهار داشت: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است.

معاون فرماندار نکا با بیان اینکه امسال بیشتر برنامه کاری کمیته ها، برنامه تبیینی و دستاوردهای انقلاب می باشد گفت: ملت ایران عزتش در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی که در انقلاب زحمت کشیدند.

غلامیان از تشکیل 23 کمیته این ستاد در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد: شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال بهترین برنامه ها را در شهرستان خواهیم داشت.

در این جلسه مصطفی باقری  به عنوان دبیر ستاد دهه فجر شهرستان نکا معرفی شد.

در پایان هر یک از مسئولین شهرستان نظرات و برنامه ها و پیشنهادات خود را در زمینه هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.