آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:19 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- فرمانداری - جلسه مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت در نکا

تبلیغات

جلسه مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت در نکا

تاریخ 10 دی 1396 ساعت 08:37:39
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032546
فرماندار نکا: مردم ایران نسبت به امنیتشان حساس هستند و این هم یک ظرفیت بزرگی است برای این که ما بتوانیم در جهت ارتقاء سطح امنیت کشور از آن استفاده کنیم.
جلسه مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت در نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نکا ، احمدی فرماندار نکا گفت: ایجاد نظم در یک شهر تنها وظیفه یک سازمان و یا یک نیرو نیست بلکه همه مردم در این امر می توانند موثر و در توسعه و هموار سازی در این مسیر ها همکاری و مشارکت داشته باشند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان گفت:امروز کشور ما در برابر نا امنی های فراوانی که پیرامون آن وجود دارد از فضای امن و مناسبی برخوردار است که این فضا نتیجه همکاری ،هوشیاری و مشارکت مردم در امر تامین امنیت است.

احمدی افزود: مردم ایران نسبت به امنیتشان حساس هستند و این هم یک ظرفیت بزرگی است برای این که ما بتوانیم در جهت ارتقاء سطح امنیت کشور از آن استفاده کنیم.

ایشان خاطر نشان کرد: اهتمام مسولان به مقوله مشارکت مردمی ، نشان از باور تصمیم گیران به اهمیت همکاری و همیاری مردمی در حوزه نظم و امنیت و افزایش همراهی با مجموعه نیروی انتظامی دارد.

فرماندار نکا بر اشاعه فرهنگ مشارکت مردمی در حوزه نظم و امنیت تاکید کرد و اظهار داشت:جا دارد مردم در بحث امنیت همانند مدرسه سازی و مسجد سازی به عنوان کار خیر شرکت کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.