آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:52 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- فرمانداری - پیام تسلیت فرماندار نکا در پی شهادت شهید مدافع حرم محمد معافی

تبلیغات

پیام تسلیت فرماندار نکا در پی شهادت شهید مدافع حرم محمد معافی

تاریخ 02 بهمن 1396 ساعت 07:27:15
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032748
فرماندار نکا: شهرستان نکا به خود می بالد که هنوز نفس فرشتگان و لاله های سرخ زیباترین ترنم بهاری را می سرایند و موج موج نور و عشق به آسمان آن هدیه می کند.
پیام تسلیت فرماندار نکا در پی شهادت شهید مدافع حرم محمد معافی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار این شهرستان در پی شهادت شهید مدافع حرم محمد معافی در سوریه پیام تسلیتی صادر کردند

بسم رب الشهدا و الصدیقین

آسمان ، در گستره عظیم خود ،پرستوی عاشقی را نظاره گر است که به سوی خورشید پرواز می کند و در فصل زمستان ، سرخ ترین وصال را به تصویر می کشد . آن مسافر بی بدیل عشق و آفتاب هست و می داند که باید بال های خود را به سمت نور بگشاید تا در کوچی ابدی ، همسایه خورشید شوند.

شهید ، پر پرواز خود را آغشته به عطر دلاویز عشق می کند تا در صبح و شام ، ندای زینب ، را زمزمه کند و حسین را بر تارک تاریخ جاودانه سازد.

شهادت، تجلی حیات دوباره و دیگر باره مردانی است که عشق را در الهی‌ترین طبق اخلاص و فراتر از همه تصورات زمینی با دیدگان عشق به قرب الهی و پرواز آسمانی می سرایند و می خوانند، شهادت سرچشمه کمال است، آن گاه که در بستری از تعهد و جاودانگی رخ می‌نمایاند، شهادت شکوه لایتناهی باورهای عمیقی ست که در سیره خویش معرفت دینی و تفکر شیعی را مزین ساخته است.

بی شک مبارزه بی امان با تروریسم تکفیری با ریخته شدن این خونهای پاک شتابی مضاعف گرفت و با نابودی کامل این جریان ضد انسانی انتقام خون شهیدان حرم و هزاران انسان بی گناه از تروریست های تکفیری گرفته خواهد شد.

شهرستان نکا نیز به خود می بالد که هنوز نفس فرشتگان و لاله های سرخ زیباترین ترنم بهاری را می سرایند و موج موج نور و عشق به آسمان آن هدیه می کند.

اینجانب شهادت شهید مدافع حرم محمد معافی ، را به محضر حضرت ولی‌عصر(عج)، نایب برحقش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، خانواده معظم و همرزمان وی و آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران بویژه مردم شریف و شهید پرور شهرستان نکا تبریک و تسلیت عرض می نمایم و برای خانواده بزرگوار شهید، از درگاه الهی اجر و صبر و برای آن شهید بزرگوار، علوّ درجات مسئلت می‌نمایم.

جعفر احمدی – فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.