سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 10:51 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- فرمانداری - دهه فجر فرصت برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی است.

تبلیغات
احمدی:

دهه فجر فرصت برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی است.

تاریخ 07 بهمن 1396 ساعت 07:25:43
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032806
فرماندار نکا: حادثه انقلاب اسلامی و دهه فجر بزرگترین حادثه بعد از حوادث صدر اسلام در زندگی بشریت است. حادثه ای که همه شئون و ارکان زندگی بشریت امروز را تحت تأثیر عمیق خودش قرار داده است.
دهه فجر فرصت برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، سومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان نکا، به ریاست احمدی فرماندار نکا برگزار شد.

فرماندار نکا در این جلسه بیان داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب است،

رئیس ستاد دهه فجر این شهرستان با اشاره به وظایف کمیته های مختلف این ستاد بیان داشت: با اجرای برنامه هایی برای این ایام ، باید عنوان کرد تبیین ارزش های انقلاب اسلامی، لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب و نقش ولایت فقیه در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت های مد نظر این برنامه باشد.

این مسول افزود: افتتاح طرح های عمرانی ، تجدید عهد و میثاق با شهدا، غبار روبی مزار شهدا، نواختن زنگ انقلاب و عیادت از بیماران و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ،مددجویان و ایتام از برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان باشد.

احمدی عنوان کرد: آنچه که انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره) را به اینجا رسانده است ، تکیه به خداوند متعال و اعتماد ملت و وحدت امت اسلامی است و دشمن امروز وحدت جامعه اسلامی را نشانه گرفته است و می خواهد این وحدت را از امت اسلامی بگیرد .

رئیس شورای تامین این شهرستان گفت: بدون تردید حادثة انقلاب اسلامی و دهه فجر بزرگترین حادثه بعد از حوادث صدر اسلام در زندگی بشریت است. حادثه ای که همه شئون و ارکان زندگی بشریت امروز را تحت تأثیر عمیق خودش قرار داده است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: انقلاب اسلامی‌ ایران که با رهبری بی‌نظیر امام خمینی (ره)به وقوع پیوست یک انقلاب واقعی و تمام عیار به شمار می‌رود، چون همه عناصر لازم و ضروری در تعریف و ماهیت انقلاب‌ها، در انقلاب اسلامی ‌ایران وجود دارند و آنچه در این بحث بیش از پیش حائز اهمیت است، نقش رهبری حضرت امام (ره) در شکل‌گیری نهضت و پیروزی انقلاب اسلامی‌است.

احمدی ادامه داد: امام خمینی (ره) به عنوان رهبری مدبّر، شجاع، متفکر، آگاه به زمان و مسائل جهانی بود . ایشان با بهره مندی از شیوه‌های نوین و بدیع، بزرگ‌ترین انقلاب معاصر را هدایت کرد.

فرماندار نکا با اشاره به اهمیت فضاسازی ، تزئینات شهری و آذین بندی شهر و روستا در ایام اله دهه مبارک فجر و اینکه مسئولین دستگاه های اجرایی در این خصوص اقدام لازم بعمل آورند تاکید کرد.

احمدی در ادامه گفت: نقش شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و تامین استقلال کشور، حیاتی و تعیین کننده بوده است و اقتداری که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به آن دست یافته ، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل (ره)و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)است و همه ما باید برای زنده نگهداشتن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تلاش نماییم تا این فرهنگ به نسل های آینده انتقال یابد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.