آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:55 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- فرمانداری - پیام فرماندار نکا به مناسبت ایام مبارک فجر

تبلیغات

پیام فرماندار نکا به مناسبت ایام مبارک فجر

تاریخ 12 بهمن 1396 ساعت 07:17:23
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032866
احمدی فرماندار نکا در پیامی ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و ایام الله دهه فجر گفتند: کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است.
پیام فرماندار نکا به مناسبت ایام مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار نکا در پیامی ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و ایام الله دهه فجر گفتند: کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است.

متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

فجر است و سپیده حلقه بر در زده است

روز آمده، تاج لاله بر سر زده است

با آمدن امام در کشور ما

خورشید حقیقت زافق سر زده است

سلام برتو ای مطلع فجر! ای سپیده سحر، ای انفجار نور

این روزها ، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست ، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است ؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ ، یعنی امام امت ، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد.

انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود ، که در آن عده ای قلیل ، با اعتقادی وسیع و راسخ ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش ها و آرمان هاست؛ و این که چه بودیم و چه می کردیم و چه می خواستیم، و اکنون کجاییم و چه می کنیم. کمترین ثمره این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این اتفاق بزرگی است ، اتفاقی که باعث سربلندی ملت بزرگ ایران شد و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت های آزادیخواه از این انقلاب بی نظیر الهام میگیرند.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، فرا رسیدن فجر انقلاب ، دمیدن خورشید استقلال و آزادی را به مقام معظم رهبری، دولت خدمتگذار تدبیر و امید ، ملت عزیز و تمام فجرآفرینان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

جعفر احمدی- فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.