شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:11 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- فرمانداری - جلسه برنامه ریزی یادواره شهدا با محوریت سردار شهید طوسی در نکا

تبلیغات

جلسه برنامه ریزی یادواره شهدا با محوریت سردار شهید طوسی در نکا

تاریخ 11 اسفند 1396 ساعت 07:14:22
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033211
فرماندار نکا: با استقامت در برابر سختی ها و مشکلات ایستاد و پا به پای بسیجیان و رزمندگان برای حفظ خاک میهن اسلامی تلاش کرد.
جلسه برنامه ریزی یادواره شهدا با محوریت سردار شهید طوسی در نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا ، احمدی فرماندار شهرستان نکا در جلسه برنامه ریزی یادواره سرداران و 430 شهید والامقام ، سردار شهید طوسی را مردی مبارز و خستگی ناپذیر دانست و گفت: با استقامت در برابر سختی ها و مشکلات ایستاد و پا به پای بسیجیان و رزمندگان برای حفظ خاک میهن اسلامی تلاش کرد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان گفت: همه به شهدا و خانواده‌های بزرگ آنان بدهکاریم و برگزاری یادواره‌های شهدا راهی برای پاسداشت نام و یادشان و توجه دادن جوانان و نوجوانان جامعه به الگوبرداری از این شهدای ارزشمند و بزرگوار و عمل به وصایای آنان به عنوان چراغ راه زندگی است.

فرماندار نکا افزود: امروز ما هر چه در انقلاب اسلامی داریم به دلیل جهاد و مجاهدت در راه خدا و زیر پرچم ولایت است که باید قدردان ولایت بوده و ثابت قدم باشیم.

احمدی تصریح کرد: با هدف ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت یادواره سرداران و 430 شهید والامقام این شهرستان به محوریت سردارشهید محمدحسن طوسی قائم مقام لشگر 25 کربلا برگزار می گردد.

سردار شهید محمد حسن طوسی در مورخه ی 19/1/1366 در سن 29 سالگی برای همیشه و با اصابت ترکش های خمپاره 60 م.م عراقی ها در شلمچه برای همیشه از زمینیان فاصله گرفت . آن گونه که خود خواسته بود ، ابتدا به فضلیت گمنامی رسید ، پس از سال ها فراق و هجران ، در سال 1374 پیکر پاک و مطهرش روی دستان یارانش قرار گرفت و در فصلی سبز و دشتی زیبا چون شقایق سرخ در خانه دل یارانش کاشته شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.