شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:11 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- فرمانداری - مدال‌آوری رزمی‌کار نکایی در مسابقات تکواندوی کشور

تبلیغات

مدال‌آوری رزمی‌کار نکایی در مسابقات تکواندوی کشور

تاریخ 12 اسفند 1396 ساعت 07:27:30
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033218
رئیس اداره ورزش و جوانان نکا از کسب مقام سوم تکواندوکار نکایی در مسابقات باشگاه‌های کشور جام نقش جهان خبر داد و گفت: سعید علیپور جوان شایسته و خوش‌آتیه نکایی مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
مدال‌آوری رزمی‌کار نکایی در مسابقات تکواندوی کشور

مجتبی رضایی  از کسب مقام سوم تکواندوکار نکایی در مسابقات باشگاه‌های کشور جام نقش جهان خبر داد و گفت: سعید علیپور جوان شایسته و خوش آتیه نکایی مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

وی با بیان اینکه دوره از مسابقات به میزبانی فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد، افزود: لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان با پشت سر گذاشتن 18 هفته به کار خود پایان داد و سعید علیپور جوان شایسته و خوش آتیه نکایی مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا گفت: تیم باشگاه مقاومت برای هفتمین بار توانست عنوان قهرمانی لیگ دسته یک بزرگسالان را کسب و جواز حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را به‌دست آورد.

هفته پایانی از بیست و سومین دوره لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان «جام نقش جهان» با قهرمانی تیم باشگاه مقاومت به کار خود پایان داد.

رقابت‌های هفته هشتم و نهم (پایانی) از دور برگشت لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان مردان «جام نقش جهان» با حضور تیم های تهرانی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هیات تکواندو ورامین و باشگاه مقاومت به میزبانی فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.

تیم مقاومت بعد از قهرمانی در لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان جواز حضور در جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.