شنبه، 26 اسفند 96 ساعت 08:11 ق.ظ / Sat, 2018 March 17
به افق ساری
اذان صبح: 04:42
طلوع خورشید: 06:06
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:25

- فرمانداری - بررسی مشکلات روستای آلوکنده با حضور فرماندار نکا

تبلیغات

بررسی مشکلات روستای آلوکنده با حضور فرماندار نکا

تاریخ 14 اسفند 1396 ساعت 08:24:41
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033246
فرماندار نکا: دولت تدبیر و امید به توسعه فرهنگی و اجتماعی روستاها توجه دارد و تلاش می کند تا توسعه در روستاها به صورت همه جانبه و فراگیر باشد.
بررسی مشکلات روستای آلوکنده با حضور فرماندار نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار شهرستان نکا ، در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای آلوکنده بیان داشت: باید در زدودن غبار محرومیت از مناطق روستایی تمام تلاش خودمان را به کار بریم.

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: نتیجه تدبیر دولت در روستاها امیدافزایی در روستاییان با تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بوده که در روستاهای شهرستان این امر بسیار مشهود است.

احمدی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید توجه خاص و ویژه ای به روستاها دارد، از عزم جدی مسئولان شهرستان برای رفع مشکلات روستاها خبر داد.

این مسول با اشاره به اینکه بیشتر مشکلات روستاها در حوزه عمرانی محدود شده است، تصریح کرد: دولت به توسعه فرهنگی و اجتماعی روستاها توجه دارد و تلاش می کند تا توسعه در روستاها به صورت همه جانبه و فراگیر باشد.

فرماندار نکا تاکید کرد: دولت حمایت خود را از دهیاری ها و شورای های اسلامی در روستاها که برآمده از رای مردم هستند؛ تقویت خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای رفاه و آسایش روستاییان به کار خواهد برد.

شایان ذکر است در این نشست صمیمی، موضوعاتی همچون عمران روستایی، طرح هادی، احداث مدرسه 6 کلاسه ، کانال بین مزارع، گاز و برق رسانی به سالن ورزشی، تسهیلات اشتغال زایی به روستائیان، گسترش صنایع تبدیلی و کشاورزی، تفکیک زباله از مبداء بحث و تبادل نظر شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.