آدینه، 03 فروردین 97 ساعت 03:36 ق.ظ / Fri, 2018 March 23
به افق ساری
اذان صبح: 04:32
طلوع خورشید: 05:57
اذان ظهر: 12:04
غروب خورشید: 18:12
اذان مغرب: 18:30

- فرمانداری - برگزاری جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نکا

تبلیغات

برگزاری جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نکا

تاریخ 19 اسفند 1396 ساعت 08:22:05
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033303
معاون فرماندار نکا: بهداشت و تامین سلامتی از مقوله های مهم امنیتی جامعه است و هر چیزی که بهداشت جامعه را دچار ضرر و زیان کند قطعا موضوع امنیتی است.         
برگزاری جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، معاون فرماندار نکا در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نکا، بیان داشت: بهداشت و تامین سلامتی از مقوله های مهم امنیتی جامعه است و هر چیزی که بهداشت جامعه را دچار ضرر و زیان کند قطعا موضوع امنیتی است.

غلامیان با تأکید بر امنیت غذایی در شهرستان نکا گفت: همه اعضا کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نکا باید به‌صورت فعال مصوبات کارگروه را اجرایی کنند.

وی افزود: انجام کامل شرح وظایف توسط ادارات و نهادهای و مشارکت فعال در حوزه سلامت باعث کاهش مشکلات و رفع معضلات بهداشتی و سلامت خواهد شد که همه ادارات موظف به انجام وظایف قانونی خود در حوزه سلامت هستند.

معاون فرماندار نکا تصریح کرد: شهرداری‌ نسبت به بهسازی و ایمن‌سازی پارک‌ها و بوستان‌ها اقدام کنند.

مدیریت شبکه بهداشت و درمان نکا نیز در این جلسه در مورد دیابت اظهار داشت: دیابت یکی از بیماری هایی ست که در جوامع متمدن امروز وجود دارد زیرا تحرک و فعالیت بدنی کاهش یافته و در همه جوامع بشری از جمله در ایران حتی در روستاها تبدیل به یک معضل شده است. لذا همه دستگاههای اجرایی باید در این موضوع ورود پیدا کنند و با همکاری مرکز بهداشت شهرستان اقدامات پیشگیرانه و کنترلی برای کارمندان مبتلا را در برنامه های خود قرار دهند.

خانجانی با بیان اینکه در آموزش و پرورش هدفگذاری و اقدام به مراتب آسانتر است گفت: به جهت اینکه جامعه هدف در آموزش و پرورش مشخص است بایستی برای ایجاد تغییرات در نگرش مردم از این نهاد شروع کنیم و از خود دانش آموزان برای اصلاح امور جامعه کمک بگیریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.