دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:38 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- فرمانداری - آغاز بکار احداث سه مجتمع آبرسانی در شهرستان نکا

تبلیغات

آغاز بکار احداث سه مجتمع آبرسانی در شهرستان نکا

تاریخ 28 آبان 1393 ساعت 11:08:36
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 006358
حسینی: هم اکنون پیک مصرف آب در طول یک شبانه روز بیش از ۱۰۰۰ لیتر است  که این میزان می بایست بین ۱۱۰ تا ۲۲۰ باشد.
آغاز بکار احداث سه مجتمع  آبرسانی در شهرستان نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، سید مظاهرحسینی مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی این شهرستان از مطالعه و  آغاز بکار احداث سه مجتمع  آبرسانی دربخش هزارجریب و مرکزی خبرداد و گفت : کار مطالعه و انتخاب پیمانکار انجام گرفته است و هر یک از این  مجتمع ها شامل “مجتمع آبرسانی شهدای پی رجه برای ۱۶ روستا  با سی درصد پیشترفت ؛ مجتمع آبرسانی شهدای ولامده  برای ۱۱ روستا با ۳۵ درصد پیشترفت و مجتمع آبرسانی شیت برای ۴ روستا  با پیشرفت ۲۵ درصدی درحال پیگیری  است تا با جذب اعتبارمناسب دراین بخش  شاهد بهربرداری ازآن باشیم .

مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان نکا با اشاره  اینکه  با تامین اعتبار مورد نیاز و تکمیل این مجتمع ها که از سالها قبل مراحل مطالعه  آن به پایان رسیده است اذعان داشت: با تکمیل و بهربرداری از این طرحها ،مشکل کم آبی بیش از ۳۱ روستا در بخشهای هزارجریب در دهستانهای زارم رود و استخرپشت و در بخش مرکزی  در دهستان پی رجه  مرتفع خواهد شد .

این مدیر آبی شهرستان  در ادامه  به کمبود  اعتبارات درحوزه آب روستایی اشاره کرد و گفت : برای تکمیل این طرحها بیش ازده میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی اظهار امیدواری  کرد شاهد نهادینه شدن فرهنگ رعایت الگوی مصرف آب در روستاهای باشیم .

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی نکا گفت: هم اکنون پیک مصرف آب در طول یک شبانه روز بیش از ۱۰۰۰ لیتر است  که این میزان می بایست بین ۱۱۰ تا ۲۲۰ باشد.

وی با قدردانی از همکاری مشترکان آب روستایی درمصرف بهینه منابع آب، گفت:  منبعد این شرکت در راستای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و  نیز  وزارت نیرو، تلاش های گسترده ای در جهت اطلاع رسانی به مشترکان برای مصرف بهینه آب انجام خواهد داد.

او از مشترکین روستایی خواست تا به منظور ارائه خدمات بهتر و مستمر، در پرداخت آب بهای خود، خادمان خود در شرکت آب و فاضلاب روستایی را یاری کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.