پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:44 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- فرمانداری - نهمین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس برگزار شد.

تبلیغات

نهمین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس برگزار شد.

تاریخ 28 دی 1393 ساعت 10:16:12
منبع: روابط عمومی فرمانداری چالوس
کد خبر: 009194
نهمین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس برگزار شد.
نهمین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس برگزار شد.

نهمین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی چالوس، امام جمعه و بخشدار مرزن آباد و کلیه روسای ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی در فرمانداری شهرستان چالوس تشکیل شد.

فرماندار چالوس در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء شورای اداری شهرستان چالوس با اشاره  به مهم ترین رویداد و مناسبت ماه جاری، ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: پیامبر بزرگوار اسلام الگو و اسوه اخلاق و مهرورزی بود و همه مسلمانان با تاسی از آن بزرگوار و جانشینان صالح او می بایست با حسن خلق و برخورد شاسته با یکدیگر در ساختن جامعه ای توام با مهر و عطوفت کوشا باشند.

زندی گفت: همه مسئولین فرصت به دست آمده برای خدمتگزاری به مردم را غنیمت شمرده و از فرصت خدمتگزاری به دست آمده در راستای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

فرماندار چالوس با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید و اقدامات عقلایی این دولت در عرصه سیاست داخلی و سیاست خارجی گفت: در حوزه سیاست خارجی تیم مذاکره کننده ایرانی با حمایت های مقام معظم رهبری اقدامات موثری را انجام داده و علی رغم فشارهای وارده از سوی معاندین و دشمنان نظام دولت تدبیر و امید پیگیر خواسته ها و مطالبات به حق مردم در عرصه جهانی است.

 وی افزود: در حوزه بهداشت و درمان نیز اقدامات موثری انجام شد که طرح تحول نظام سلامت و طرح پوشش بیمه ای که به واسطه آن همه مردم تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند از جمله این اقدامات به شمار می رود.

زندی با اشاره به تخصیص 75 درصدی اعتبارت تاکید کرد: همه مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی به صورت جدی پیگیری های لازم را برای اتمام پروژه ها داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه راهیان نور تاکید کرد اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی تنها مختص به سپاه پاسداران نیست بلکه با توجه به ضرورت آشناسازی نسل جوان با ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس، همه نهادها و دستگاه های اجرایی در این امر دخیل هستند.

زندی گفت: با رویکرد دولت جدید و حمایت دستگاه های قضایی اقدامات موثری در عرصه پیشگیری از انجام ساخت و سازهای غیرمجاز صورت گرفته و در همین راستا از مسئولین قضایی و متولیان امر تقدیر و تشکر نمود.

در پایان این جلسه از زحمات و تلاش های ریاست اداره منابع طبیعی شهرستان چالوس بواسطه جدیت در برخورد با مقوله زمین خواری و اجرای احکام قضایی و آزادسازی سطح وسیعی از اراضی ملی و انـفال و رییس بانک کشاورزی این شهرستان بواسطه جدیت در جذب و توزیع اعتبارات و تسهیلات سرمازدگی و برف به شهروندان  تقدیر و تشکر نمود.   

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.