سه شنبه، 01 اسفند 96 ساعت 10:58 ق.ظ / Tue, 2018 February 20
به افق ساری
اذان صبح: 05:16
طلوع خورشید: 06:40
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:43
اذان مغرب: 18:02

- ادارات - دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش نگاه وی‍ژه و معنوی داشته باشد

تبلیغات
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش نگاه وی‍ژه و معنوی داشته باشد

تاریخ 30 تیر 1393 ساعت 14:47:36
کد خبر: 001224
تمامی افرادی که به یک مقامی می رسند و در کشور صاحب پست می شوند از خروجی آموزش و پرورش هستند، لکن دولت باید به رفاه و معیشت و درمان  آموزش و پرورش نگاه ویژه و خاص داشته باشد.
دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش نگاه وی‍ژه و معنوی داشته باشد

 

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، آیت الله معلمی در مراسم سوگواری امام علی (ع) در مسجد جامع شهرستان قائمشهر گفت: علی (ع) اولین فردی بود که به رسول گرامی اسلام ایمان آورد و تا آخرین لحظه عمر شریف خود در این راه ثابت قدم ماند.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: علم، اخلاص، حلم و بردباری، قناعت و سخاوت اول مظلوم عالم زبانزد عام و خاص بود لذا زمینه را برای کینه و دشمنی گروهی رقم زد و تا آخرین لحظات عمر شریف مولای متقیان آنان از دشمنی دست برنداشت.

 

امام جمعه قائمشهر خاطر نشان کرد: حضرت علی ( ع ) در حمایت از محرومین عدالت را رعایت می کرد و افراد در نظر او یکسان بودند ، عدالت ویژگی بارز حضرت علی ( ع) است و همین ویژگی سبب شده تمامی آزادیخواهان جهان آن امام را به عنوان الگوی عدالت بشناسند.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اثرات آموزش و پرورش در سازندگی و بالندگی جامعه اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش نگاه وی‍ژه و معنوی داشته باشد.

 

آیت الله معلمی تصریح کرد: تمامی افرادی که به یک مقامی می رسند و در کشور صاحب پست می شوند از خروجی آموزش و پرورش هستند، لکن دولت باید به رفاه و معیشت و درمان  آموزش و پرورش نگاه ویژه و خاص داشته باشد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.