آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:51 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- ادارات - مهمترین وظیفه سران دفاتر اسناد رسمی حفظ اعتماد مردم می باشد

تبلیغات
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران در دیدار با رئیس و اعضای کانون سردفتران استان:

مهمترین وظیفه سران دفاتر اسناد رسمی حفظ اعتماد مردم می باشد

تاریخ 03 شهریور 1394 ساعت 15:23:20
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 017778
 رئیس و تعدادی از اعضای کانون  سردفتران و دفتر یاران  استان با حضور در دفتر مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با ایشان دیدار کردند.
مهمترین وظیفه سران دفاتر اسناد رسمی  حفظ اعتماد مردم می باشد

به گزارش خبر مازندران به نقل از روابط عمومیاداره کل ثبت اسناد و املاک مازندران ، رئیس و تعدادی از اعضای کانون  سردفتران و دفتر یاران  استان با حضور در دفتر مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با ایشان دیدار کردند.

در این دیدار که علی اصغر اسدی ومحمدحسن صادقی معاونین مدیر کل  ثبت اسناد و املاک استان نیز حضور داشتند ،محمد حسن بهادر  مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران ضمن خیرمقدم به حاضرین و تبریک فرا رسیدن دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع)مهمترین وظیفه سران دفاتر اسناد رسمی را حفظ اعتماد مردم دانستند و افزودند : اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه دفاتر اسناد رسمی که هم مجموعه ثبت اسناد و املاک باید این اعتماد را حفظ کند.

مقام عالی ثبت اسناد واملاک مازندران  در ادامه تصریح کرد: در کار خود باید به گونه ای برخورد کنیم که شأن سران دفاتر اسناد رسمی حفظ شود.

بهادر خاطر نشان کرد:همه ما باید همت کنیم و دست به دست هم دهیم و به گونه ایی فرهنگ سازی کنیم تا اصالت اسناد حفظ شود.

مدیر کل ثبت اسناد واملاک مازندران  در ادامه ابراز داشت: تقسیم اسناد دولتی باید به گونه ایی باشد تا  خدمت رسانی به مردم دچار خدشه نشود.

در این جلسه علی اصغر اسدی معاون امور املاک  ثبت اسناد و املاک استان ضمن خیر مقدم به حاضرین طی سخنانی از زحمات سران دفاتر اسناد استان تشکر کردند.

اسدی  همکاری دفاتر اسناد رسمی با ثبت اسناد و املاک استان را نمونه بارز همدلی دانستند و در ادامه افزودند : با توجه به تغییر رویکرد سازمان در ارائه خدمات به صورت مکانیزه ، همکاری خوبی بین دفاتر اسناد رسمی و مجموعه اسناد رسمی در استان وجود داشت .

معاون امور املاک  ثبت اسناد واملاک مازندران در ادامه تصریح کردند: مجموعه ثبت اسناد و املاک استان با آمادگی کامل جهت پیشبرد امور با مدیر کل جدید ثبت استان که مهمان ما هستند همکاری خواهد نمود.

در ادامه محمد حسن صادقی معاون امور اسناد ثبت اسناد واملاک مازندران هم  با اشاره به تغییرات سازمان ثبت در روش اجرای کار از قبیل اجرای ثبت آنی از همراهی سران دفاتر اسناد رسمی در مکانیزه کردن امور ثبتی تقدیر کرد.

صادقی با اشاره الکترونیکی شدن  خدمات ثبتی، دفاتر اسناد رسمی از مراکز مهم ارائه  خدمات الکترونیکی ثبتی به مردم  دانست .

در ابتدای   این دیدار حیدر زاده   رئیس کانون  سردفتران استان نیز  ضمن تبریک انتصاب آقای بهادر به عنوان مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان طی سخنانی از اعلام آمادگی همه سردفتران و دفتریاران استان مازندران برای اجرای برنامه های ثبت اسناد و املاک و همکاری با ایشان و مجموعه ثبت استان  خبر داد.

 در ادامه جلسه شعبانی نائب  رئیس کانون  سردفتران استان نیز  با توجه به افتتاح کانون سردفتران و دفتریاران استان در سال 1393 و تشکیل کمیته های مختلف در این کانون گزارشی از فعالیتهای این کانون برای حاضرین  بیان کردند.

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.