آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:45 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- ادارات - کلنگ ساخت مدرسه خیر ساز 6 کلاسه دهستان واحد کلاردشت به زمین زده شد

تبلیغات
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاردشت خبر داد:

کلنگ ساخت مدرسه خیر ساز 6 کلاسه دهستان واحد کلاردشت به زمین زده شد

تاریخ 21 مرداد 1393 ساعت 15:53:28
کد خبر: 002007
فرماندار شهرستان کلاردشت در این مراسم از خیر گرانقدر سرکار خانم هما فاریان در راستای اقدام خداپسندانه مدرسه سازی تقدیر کرد  
کلنگ ساخت مدرسه خیر ساز  6 کلاسه دهستان واحد کلاردشت به زمین زده شد

 

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مدرسه سازی ، مراسم کلنگ زنی مدرسه 6کلاسه خیر ساز دهستان واحد با حضور فرماندار ،مدیر آموزش و پرورش ،شوراهای دهستان واحد،مدیران و مسئولین ادارات شهرستان کلاردشت، برگزار شد.

 

مهندس معصومی فرماندار شهرستان کلاردشت در این مراسم از خیر گرانقدر سرکار خانم هما فاریان بابت اقدام خداپسندانه مدرسه سازی تقدیر و تشکر خود را اعلام داشته و گفت: بزرگان گفته اند اگر می خواهید کاری انجام دهید تا هستید انجام دهید ،خودتان انجام دهید و بدست خودتان انجام دهید.

 

فرماندار شهرستان کلاردشت بیان کرد: سرکار خانم هما فاریان که باید بداند از ثواب تحصیل این دانش آموزان در این مدرسه برخوردار خواهد شد و ثواب جاریه  نصیب ایشان شده است.

 

 علیمردان محمدزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاردشت نیز، با تجلیل از این اقدام و عمل خداپسندانه خیرین خاطر نشان کرد: این کار نیک و معنوی و فرهنگی خیرین همواره در طول تاریخ ماندگار خواهد ماند.

 

وی ضمن تقدیر از جناب آفای حاج نصیر ازوجی  در معرفی و پیگیر این امر خداپسندانه گفت : لازم می دانم از این برادر عزیز که در پروژه های مختلفی برای آموزش وپرورش محبت کردند ، صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم گام های دیگری برای رفع مشکل فضای آموزشی دارند برداریم.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاردشت اظهار داشت: شوراهای اسلامی در مدارس باید در کنار انجمن و اولیا، حضور داشته باشند و مدیران ما هم باید از پتانسیل و توانمندی های شوراهای اسلامی استفاده بکنند.

 

وی افزود: مدرسه 6 کلاسه خیر ساز ، به همت خیر بزرگوار هما فاریان ،برای 120دانش آموز مدرسه دهستان واحد شهرستان کلاردشت  به مساحت 400 متر مربع در دو طبقه ساخته می شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.