شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:34 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- ادارات - تمامی محورهای شریانی مازندران تحت پوشش دوربین های نظارت تصویری قرار می گیرند

تبلیغات
تا پایان تابستان امسال :

تمامی محورهای شریانی مازندران تحت پوشش دوربین های نظارت تصویری قرار می گیرند

تاریخ 27 خرداد 1395 ساعت 11:45:39
کد خبر: 024820
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان نمود : با توجه به پوشش 25 درصدی محورهای اصلی و شریانی استان توسط دوربین های نظارت تصویری ، ان شاءالله با برنامه ریزی به عمل آمده تا پایان تابستان امسال 100 درصد محورهای استان تحت پوشش این دوربین ها قرار می گیرند.
تمامی محورهای شریانی مازندران تحت پوشش دوربین های نظارت تصویری قرار می گیرند

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس حیدر نوروزی با بیان این مطلب افزود : دوربین های نظارت تصویری روش نوینی برای شناسایی وقایع جاده ای بوده و به عنوان یکی از ابزارهای پیشرفته و سودمند در جمع آوری اطلاعات لحظه ای از وضعیت راهها به شمار می آید. وی در خصوص مزیتهای دوربین های مذکور اظهار داشت: نظارت و کنترل مستقیم به وضعیت ترافیکی جاده ها ، در اختیار قرار دادن اطلاعات لازم به مدیران جهت تصمیم گیری و مدیریت بهینه ترافیک و افزایش ایمنی جاده ها در جهت حمل ایمن کالا و مسافر از جمله مزیت های نصب دوربین های نظارت تصویری در سطح راهها میباشد.

مهندس نوروزی عنوان نمود : دوربین های مذکور علاوه بر نظارت تصویری ، ثبت تخلف ، خوانش پلاک و احتساب سرعت متوسط را انجام می دهند.

وی ادامه داد : با توجه به تردد بالای خودرو در محور ساری _ خزرآباد به زودی این محور نیز مجهز به دوربین های نظارت تصویری می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خاطر نشان ساخت : علاوه بر محور مذکور تمامی محورهای اصلی استان از جمله محور هراز ، سوادکوه ، کندوان ، ساری _ قائمشهر ، ساری _ کیاسر و کناره به طور کامل در حوزه استحفاظی مازندران زیر پوشش نظارت تصویری 100 درصدی قرار می گیرند.

گفتنی است در حال حاضر 51 دوربین نظارت تصویری در سطح محورهای استان نصب است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.