آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:38 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- ادارات - جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا برگزار شد

تبلیغات

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا برگزار شد

تاریخ 22 اردیبهشت 1396 ساعت 11:38:10
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 029628
فرماندار نکا: همه ادارات و مسولین در جهت کمک به اشتغال و اشتغال زایی شهرستان تلاش کنند ، چرا که عمده مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی برخواسته از فشارهای روانی مربوط به بیکاری جوانان است
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال با نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال ، طبق هماهنگی های بعمل آمده جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ، به ریاست فرماندار نکا ، برگزار شد.

احمدی در این جلسه ضمن تاکید بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال اظهار داشت: انتظاری که از دستگاه های اجرایی شهرستان در حوزه اشتغال داریم این است که نسبت به شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان در زمینه های کسب و کار اقدام و مشاغلی را که دارای بازار کار مناسب هستند شناسایی نموده و به متقاضیان عرصه کسب و کار معرفی نمایند .

 این مسول به مشکلات اشتغال جوانان شهرستان اشاره کرد و افزود: باید همه ادارات و مسولین در جهت کمک به اشتغال و اشتغال زایی شهرستان تلاش کنند چرا که عمده مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی برخواسته از فشارهای روانی مربوط به بیکاری جوانان است.

فرماندار نکا ضمن بیان این مطلب که تحصیل کرده های فراوان با پتانسیل قوی دراین شهرستان وجود دارند که امیدواریم با بکار بستن امکانات و منابع اشتغال بتوانیم رتبه خوبی در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان کسب نمائیم.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در ادامه از اداراتی که در توانستند بیش از تعهد خود اشتغالزایی نمایند ، قدردانی و افزود: امیدواریم ادارات با همت هر چه بیشتر در انجام تعهد خود تلاش نموده و زمینه ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان را فراهم نمایند.

فرماندار نکا ایده کشت گیاهان دارویی و کم آب را به عنوان یک راهکار مناسب جهت ایجاد فرصت های شغلی جدید و پایدار برشمرده و از دستگاه های اجرایی خواست در این زمینه مشاوره های لازم را به متقاضیان کسب و کار ارائه نمایند.

احمدی افزود: می طلبد که مسئولین ادارات و بانک ها با توان بیشتر حامی ایجاد اشتغال بوده و با احساس مسئولیت در این بخش آن را بعنوان یک تکلیف احساس کنند.

فرماندار نکا در ادامه خاطر نشان کرد: وظایف دستگاه های اجرایی شفاف سازی و ارائه گزارشات عملکرد خود در حوزه کاری از طریق رسانه ها می باشد.

در ادامه این جلسه ، سلیمانی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نکا نیز به بیان ارائه گزارشی از وضعیت اشتغال و تسهیلات اشتغالزایی پرداختند و نهایتاً مصوبات جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.