دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:19 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- ادارات - برپایی نمایشگاه کتاب دینی و مذهبی و قرآن در ماه مبارک رمضان

تبلیغات

برپایی نمایشگاه کتاب دینی و مذهبی و قرآن در ماه مبارک رمضان

تاریخ 07 خرداد 1396 ساعت 08:46:42
کد خبر: 029880
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر از برپایی نمایشگاه کتاب دینی و مذهبی و قرآن در ماه مبارک رمضان خبرداد.
برپایی نمایشگاه کتاب دینی و مذهبی و قرآن در ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر به نقل خبرگزاری ایلنا ؛ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر اظهار کرد : نمایشگاه کتاب با محوریت قرآن و کتب دینی و مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان در پارک ملت بهشهر برگزار می شود.

مسعود فلاح گفت:نمایشگاه کتاب به عنوان یکی از برنامه های جشن رمضان تلاشی برای ترویج فرهنگ دینی و قرآنی و همچنین توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.
وی ادامه با اشاره به برگزاری افتتاح جشن رمضان در مسجد قائم پایین گفت : با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر محافل انس باقرآن در مساجد و کانون های مساجد تحت پوشش برگزار می شود.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر از برگزاری 4نشست علمی و فرهنگی در مساجد قائم بالا،صاحب الزمان خلیل شهر،حضرت فاطمه(س) و مسجد جامع رستمکلا خبر داد و افزود:دوتئاتر صحنه ای و خیابانی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع)و شهادت حضرت علی(ع)اجرا می شود.

فلاح برگزاری همایش کتابت وحی در عباس آباد،شب شعر و خاطره در ولادت امام حسن مجتبی(ع) و اجرای دو طرح قرآنی1451و ربیع القرآن در کانون های مسجد از برنامه های جشن رمضان در سال جاری اعلام کرد.

وی استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری،جذب جوانان،ترویج مفاهیم و فرهنگ دینی و قرآنی و ایجاد شور و نشاط دینی را از اهداف مهم جشن رمضان برشمرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.