آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:49 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- ادارات - تاکید بر رعایت قوانین مرتبط با جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی

تبلیغات
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان

تاکید بر رعایت قوانین مرتبط با جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی

تاریخ 29 خرداد 1396 ساعت 14:22:56
کد خبر: 030188
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در بازدید از حوزه ثبتی ساری بر رعایت قوانین مرتبط با جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی تأکید کرد
تاکید بر رعایت قوانین مرتبط با جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل : محمد حسن بهادر در حاشیه بازدید و بازرسی یک هفته ای از ادارات ثبت اسناد و املاک واجرای اسناد رسمی و ثبت شرکتها شهرستان ساری بر رعایت قوانین مرتبط با جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی تأکید کرد

" بهادر " با اشاره به اهمیت و ضرورت صیانت از این بخش از منابع پایه و سرمایه های ملی کشور افزود : حفاظت از اراضی و جلوگیری از تغییر کاربری و نابودی زمین های کشاورزی وظیفه کلیه دستگاههای اجرایی و نظارتی می باشد.
وی بازرسی و نظارت بر فعالیتهای واحدهای تابعه اداره کل ثبت اسناد واملاک را بسیار مهم خواند و اظهار داشت ، نظارت مستمر بر طرز کار و اخلاق و تعهد کارکنان واحدهای ثبتی ، رسیدگی به شکوائیه های واصله و عملکرد کمی و کیفی واحدهای ثبتی از وظایف مهم این اداره کل است.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک ارائه آمار دقیق از سوی ادارات ثبت اسناد و املاک تابعه استان را بسیار مهم ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد تمامی تصمیم گیریها و برنامه ریزیها در ادارات کل استانها و ستاد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر اساس همین آمارهای ارائه شده صورت می گیرد.
این مسئول در ادامه با اشاره به صدور بیش از 44 هزار رأی و 20 هزار سند در قالب قانون قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی در سال گذشته در استان مازندران تصریح کرد یکی از وظایف مهم ادارات ثبت اسناد و املاک و هیأتهای شبه قضائی رعایت و دقت در مفاد این قانون است .
لازم به ذکر است مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان در اقدامی کم نظیر و در راستای حفظ حقوق شهروندی به همراه تعدادی از کارشناسان و رؤسای ستادی اداره کل به مدت یک هفته ادارات ثبت اسناد و املاک ساری ، اجرای اسناد رسمی و ثبت شرکتها را مورد بازدید و بازرسی قرار داد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.