پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:32 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- ادارات - اعزام ۱۹۰ نفر از مددجویان نکایی تحت حمایت به مشهد مقدس

تبلیغات

اعزام ۱۹۰ نفر از مددجویان نکایی تحت حمایت به مشهد مقدس

تاریخ 30 مرداد 1396 ساعت 07:26:48
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030908
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) اعزام ۱۹۰ نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان نکا به اردوهای آموزشی و زیارتی در ۴ ماهه نخست سال جاری خبرداد.
اعزام ۱۹۰ نفر از مددجویان نکایی تحت حمایت به مشهد مقدس

سیدرضا ساداتی اظهارکرد: طی چهار ماهه نخست سال جاری مددجویان تحت حمایت این شهرستان به اردوهای زیارتی مشهد، قم ، عتبات عالیات و آموزشی و تربیتی جوانان و بزرگسالان اعزام شدند.

وی ضمن اشاره به اینکه برگزاری اردوهای زیارتی به منظور تحکیم روابط خانواده ها و رشد و تعالی فکری و عقیدتی خانواده ها انجام می شود ، گفت: ۱۹۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در ۴ ماهه نخست سال جاری به اردوهای مختلفی اعزام شدند.

ساداتی گفت: توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده ها نیز یکی از وظایف امداد می باشد گفت: این اردوها اغلب با حضور مادران در کنار دخترانشان برگزار می گردد و در طی مراسم آموزش های فرهنگی و اجتماعی مختلفی به خانواده ها آموزش داده می شود که مهمترین اثر آن برقراری ارتباط محکمتر و صمیمی تر بین مادران و دختران می باشد.

مدیر امداد نکا افزود: ۱۳۸ نفر از این افراد به اردوهای آموزشی تربیتی جوانان و بزرگسالان و ۵۲ نفر به عتبات عالیات اعزام شدند به همین منظور ۳۸ نفر از مددجویان شهرستان نکا به همراه مددجویان شهرستان میاندورود عصر روز شنبه ۲۸ مرداد ماه عازم مشهد مقدس می شوند.

او گفت: تا پایان سال ۳۹۲ نفر به اردوهای زیارتی عتبات عالیات و ۱۳۲ نفر به اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام خواهند شد.

مدیر امداد نکا ضمن تقدیر و تشکر از دستگاهها ، سازمانها ، ادارات و افراد خیری که آمادگی اعزام مددجویان به کربلا و مشهد مقدس را دارند و مردم نیکوکار شهرستان می توانند با شماره گیری آنی پرداخت #۱*۲*۰۱۱۱۷*۸۸۷۷* با تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود،در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.