شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:04 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- ادارات - ثبت 4 وقف جدید به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در آمل

تبلیغات

ثبت 4 وقف جدید به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در آمل

تاریخ 20 شهریور 1393 ساعت 12:06:34
کد خبر: 003211
رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل از ثبت 4 وقف جدید به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در آمل خبر داد.
ثبت 4 وقف جدید به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در آمل

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران ، حجت الاسلام والمسلمین رسول علیخانی در گفت و گو با ما با بیان این که 4 وقف جدید در شهرستان آمل به ثبت رسیده است، گفت: این وقف ها به یمن نیت خیر و عمل صالح واقف خیراندیش حاج صالح ذاکری صورت گرفته است.

وی با بیان این که این 4 موقوفه جمعا به میزان 30 هزار و 500 متر زمین است، بیان داشت: ارزش این زمین ها نیز مبلغ 10 میلیارد و 190 میلیون ریال ارزیابی شده است.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل با اشاره به نیت های واقف، تصریح کرد: کمک به مستمندان و نیازمندان، هزینه های تعمیرات مسجد و تکیه، حقوق خادمین و عمران و آبادانی محل از نیات واقف خیراندیش آملی بوده است.

وی با تاکید بر این که وقف به عنوان بهترین و ماندگارترین شیوه انفاق است که همواره اثرات ارزنده ای برای انسان در زندگی او ایفا می کند، گفت: وقف سبب می شود تا برای همیشه آثار و خیرات و بخشش مال و کمک به مردم به ویژه محرومان و نیازمندان شامل حال واقف شده و از بهره های معنوی و اخروی آن بهره مند شود.

حجت الاسلام علیخانی، ادامه داد: وقف همواره در خدمت دین بوده و وقف کردن بزرگ ترین نعمت و مصداق اطاعت از خداوند است که این عمل نیک و ارزنده رضایت خداوند منان را به همراه دارد.

رییس اداره اوقاف آمل با تاکید بر این که وقف جایگاه بسیار والایی در مبانی دینی و اسلامی ما دارد، یادآور شد:  ترویج فرهنگ وقف امری اساسی و ضروری است که باید در این راستا تلاش ارزنده ای صورت گیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.