آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:47 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- ادارات - جشنواره بین المللی فیلم وارش را دائمی کنید

تبلیغات
درخواست نماینده بابل از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :

جشنواره بین المللی فیلم وارش را دائمی کنید

تاریخ 09 بهمن 1396 ساعت 13:48:22
کد خبر: 032840
درخواست نماینده بابل از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :جشنواره بین المللی فیلم وارش را دائمی کنید
جشنواره بین المللی فیلم وارش را دائمی کنید

 

حسین نیازآذری عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده شهرستان بابل در یک روز برفی درخیابان بهارستان ودر طبقه چهارم ساختمان فرهنگی کشور به دیدار سید عباس صالحی وزیر متفکر فرهنگ و ارشاد اسلامی رفت تا از دغدغه های فرهنگی و هنری حوزه انتخابیه اش بگوید.
دراین دیدار صمیمانه ابتدا نیازآذری از مزیت و توانمندی های مراکز و فعالان فرهنگی و هنری شهرستان بابل که در رشته های مختلف فعالیت می کنند گزارشی به مرد اول فرهنگی کابینه دکتر روحانی داد.
رییس مجمع نمایندگان استان همچنین با تشکر و اعلام رضایت از مسوولان فرهنگی استان مازندران و شهرستان بابل در گزارش خود از مشکلات ، مطالبات، کمبود ها و انتظارات اهالی پرتلاش و با نشاط فرهنگ و هنر بابل و خبرنگاران و اصحاب مطبوعات نیز سخن گفت و البته این ها را مکتوب کرد و از وزیر طلب یاری خواست.
وی درخواست دائمی شدن جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وارش در تقویم سینمایی کشور، کمک به دانشنامه مازندران ، کمک به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، تجهیز سالن تئاتر و نگارخانه مجتمع فرهنگی شهرستان و کمک به کانون های فرهنگی و هنری مساجد را بصورت مکتوب به وزیر داد که دکتر سید عباس صالحی یکایک درخواست ها رابا نظر مساعد پاراف کرد و به معاونین مربوطه تاکید کرد درخواست هارا پیگیری نمایند.
دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از استماع گزارش فرهنگی نماینده بابل ضمن ابلاغ سلام به اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بابل از مساعی ارزشمندشان قدردانی کرد. وی ضمن استقبال از پیگیری نمایندگان پیرامون مسائل حوزه فرهنگ و هنر آمادگی خویش را برای حمایت کامل از دغدغه های تلاشگران این حوزه اعلام داشت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دراین نشست با اعلام اینکه حتما در سال آینده به بابل سفر خواهد کرد، دکترسیدهادی حسینی معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مامور کرد تا در اسرع وقت با سفر به شهرستان فرهنگی بابل از نزدیک با هنرمندان و فعالان فرهنگی شهرستان دیدار نماید و گزارشی از مسائل و مشکلات انجمن ها، مراکز ،اماکن و کانون های فرهنگی و هنری شهرستان برای وزیر تهیه نماید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.