پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:31 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- ادارات - بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و بومگردی بخش چهاردانگه

تبلیغات

بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و بومگردی بخش چهاردانگه

تاریخ 16 فروردین 1397 ساعت 17:56:25
کد خبر: 033500
مرتضی جعفری بخشدار چهاردانگه: مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و بومگردی بخش چهاردانگه با حضور مهندس هریس چی مشاور عالی استاندار در حوزه گردشگری بررسی گردید.
بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و بومگردی بخش چهاردانگه

به گزارش خبر مازندران مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و بومگردی بخش چهاردانگه با حضور مهندس هریس چی مشاور عالی استاندار در حوزه گردشگری بررسی گردید.

مرتضی جعفری بخشدار چهاردانگه گفت: مسائل و مشکلات حوزه گردشگری و بومگردی بخش چهاردانگه با حضور مهندس هریس چی مشاور عالی استاندار در حوزه گردشگری بررسی گردید.

در این بازدید که از مناطق گردشگری و توریستی چهاردانگه از جمله: دریاچه الندان، چشمه سورت، مراکز بومگردی روستای مالخواست، سایت باستان شناسی وستمین و... به انجام رسید، مهندس هریس چی ضمن تاکید بر نگاه مثبت و ویژه استاندار محترم برای ارتقاء فرهنگ و خدمات ارائه شده در حوزه گردشگری و بومگردی و بررسی علل و موانع مدیریت مراکز، بالاخص چشمه سورت، بر رفع مشکلات موجود تاکید کردند و خواستار همت همه دستگاهها و ارگانهای ذیربط در این خصوص گردید

در این بازدید مهندس اصغریان مدیرکل امور روستایی استانداری، مهندس حسنی معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری، مهندس نظری معاون اداره کل راه و شهرسازی، مهندس عباسی معاون فرماندار ساری در امور عمرانی، مهندس نوریان ریاست محترم شورای اسلامی بخش چهادانگه نیز حضور داشتند


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.