پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:27 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- ادارات - جلسه هماهنگی یادواره شهدای شهرستان نکا به محوریت سردار شهید طوسی

تبلیغات

جلسه هماهنگی یادواره شهدای شهرستان نکا به محوریت سردار شهید طوسی

تاریخ 18 فروردین 1397 ساعت 07:46:07
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033507
همزمان با روز نکا ، و با هدف ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت، یادواره سرداران و 432 شهید والا مقام این شهرستان با محوریت سردار شهید محمدحسن طوسی قائم مقام لشگر 25 کربلا ، در 19 فروردین برگزار می گردد
جلسه هماهنگی یادواره شهدای شهرستان نکا به محوریت سردار شهید طوسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا ، همزمان با روز نکا ، و با هدف ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت، یادواره سرداران و 432 شهید والا مقام این شهرستان با محوریت سردار شهید محمدحسن طوسی قائم مقام لشگر 25 کربلا ، در 19 فروردین برگزار می گردد

فرماندار نکا در جلسه برنامه ریزی این مراسم، سردار شهید طوسی را مردی مبارز و خستگی ناپذیر دانست و گفت: با استقامت در برابر سختی ها و مشکلات ایستاد و پا به پای بسیجیان و رزمندگان برای حفظ خاک میهن اسلامی تلاش کرد.

احمدی با بیان اینکه شهدا موجب انسجام و وحدت و قدرت جامعه هستند و روحیه شهادت طلبی، دشمنان را در پشت خاکریزها متوقف کرده است و امروز در سایه فداکاری شهدا و ایثارگران در اوج اقتدار هستیم.

وی گفت: همه باید یاد شهدا را زنده نگه داریم ، چرا که عزت و اقتدار و سربلندی امروز ما به برکت خون شهیدان است و  ضرورت دارد با برگزاری اینگونه همایش ها و برنامه ها یاد و نام شهدا همواره در جامعه زنده و موج آفرین باشد.

فرماندار نکا گفت : شهادت حیات معقول است و پیام شهدا این است که باید در راه دفاع از ارزشها، دین و انقلاب و ملت جانمان را در طبق اخلاص بگذاریم و این رمز جاودانگی شهدا است.

احمدی تصریح کرد: همزمان با روز نکا ، و با هدف ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت یادواره سرداران و 432 شهید والا مقام این شهرستان به محوریت سردارشهید محمدحسن طوسی قائم مقام لشگر 25 کربلا برگزار می گردد.

سردار شهید محمد حسن طوسی در مورخه ی 19/1/1366 در سن 29 سالگی برای همیشه و با اصابت ترکش های خمپاره 60 م.م عراقی ها در شلمچه برای همیشه ی تاریخ از زمینیان فاصله گرفت . آن گونه که خود خواسته بود ، ابتدا به فضلیت گمنامی رسید ، پس از سال ها فراق و هجران ، در سال 1374 پیکر پاک و مطهرش روی دستان یارانش قرار گرفت و در فصلی سبز و دشتی زیبا چون شقایق سرخ در خامه دل یارانش کاشته شد

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.