یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:18 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- ادارات - سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ساری از فردا آغاز می‌شود

تبلیغات

سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ساری از فردا آغاز می‌شود

تاریخ 17 آبان 1393 ساعت 13:06:36
کد خبر: 005793
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری از برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی در مجتمع فرهنگی و قرآنی امامزاده عباس(ع) این شهرستان خبر داد.
سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ساری از فردا آغاز می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری امروز در گفت‌وگو با ما به برگزاری مسابقات قرآن کریم در شهرستان ساری اشاره کرد و گفت: سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان ساری از فردا آغاز و به مدت دو روز ادامه دارد.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با اشاره به اینکه مسابقات قرآن کریم در 27 موسسه قرآنی شهرستان ساری برگزار شد، اظهار داشت: نفرات برتر اول تا سوم هر رشته به مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی اوقاف راه پیدا کردند.
 
حیدری از تعداد بالای داوطلبان برای شرکت در مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف در ساری خبر داد و گفت: شهرستان ساری بیش از 5 هزار داوطلب برای شرکت در مسابقات قرآن کریم دارد.
 
وی تصریح کرد: به علت تعداد بالای داوطلبان مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی، سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی ویژه ساری در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول این دوره از مسابقات در 27 موسسه قرآنی برگزار شد.
 
این مسئول با بیان اینکه سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی ویژه ساری در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم برگزار می‌شود، اظهار داشت: این دوره از مسابقات در بخش حفظ قرآن کریم در رشته‌های یک جزء، نیم جزء، دو جزء، پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار می‌شود.
 
حیدری مکان برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم ویژه ساری را مجتمع فرهنگی و قرآنی امامزاده عباس(ع) اعلام کرد و گفت: این دوره از مسابقات در دو مقطع زیر 16 سال و بالای 16 سال برگزار می‌شود.
 
وی تصریح کرد: سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم ویژه ساری از فردا در بخش برادران و خواهران برگزار می‌شود.
 
این مسئول از مشارکت و همکاری اداره تبلیغات ساری در برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم ویژه ساری خبر داد و گفت: نفرات برتر این دوره از مسابقات به مرحله استانی سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مازندران راه پیدا می‌کنند.
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری اظهار داشت: سازمان اوقاف همه ساله مجری برگزاری مسابقات قرآنی در سطح کشور است که نفرات برتر مسابقات قرآنی سازمان اوقاف به مسابقات بین‌المللی اعزام می‌شوند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.