آدینه، 31 فروردین 97 ساعت 10:41 ب.ظ / Fri, 2018 April 20
به افق ساری
اذان صبح: 03:47
طلوع خورشید: 05:18
اذان ظهر: 11:57
غروب خورشید: 18:36
اذان مغرب: 18:55

- ادارات - شورای آموزش وپرورش مرکز تصمیم گیری و برنامه ریزی برای ارتقای آموزش و پرورش است

تبلیغات
فرماندار چالوس در جلسه شورای آموزش و پرورش:

شورای آموزش وپرورش مرکز تصمیم گیری و برنامه ریزی برای ارتقای آموزش و پرورش است

تاریخ 10 تیر 1393 ساعت 07:28:42
کد خبر: 000600
زندی در شورای آموزش و پرورش گفت: شورای آموزش وپرورش مرکز تصمیم گیری و برنامه ریزی برای ارتقای آموزش و پرورش است.
شورای آموزش وپرورش مرکز تصمیم گیری و برنامه ریزی برای ارتقای آموزش و پرورش است

 

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، محمد ناصر زندی در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: جلسات شورای آموزش و پرورش با موضوعاتی مشخص با هدف آشنایی بیشتر با مشکلات موجود در سطح مدارس و آموزشگاه ها، تصمیم گیری وبرنامه ریزی برای رفع آنها با توجه به امکانات شهرستان،هر ماه در یکی از مدارس شهرستان برگزار می شود.

 

فرماندار چالوس وی با اشاره به آغاز فصل تابستان تصریح کرد: باید برنامه ریزی اصولی برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در مدارس صورت گیرد و در این راه نیز از همه امکانات آموزش و پرورش و کمک دستگاه های دیگر استفاده شود تا بتوانیم برنامه های خوب و موثری را برای دانش آموزان داشته باشیم.

 

رئیس شورای آموزش وپرورش چالوس با تاکید بر این که باید به سمتی برویم که مدیر آموزش وپرورش با آرامش خاطر فقط به دنبال مسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان باشد نه این که دغدغه زیرساخت و تهیه امکانات را داشته باشد گفت: باید 100 درصد توان وی صرف مسائل آموزشی و فرهنگی وبرنامه ریزی در جهت ارتقای آن بر اساس سند تحول بنیادین انجام گیرد.

 

زندی اظهار داشت: برای آموزش و پرورش مرزن آباد نیز اولویت برای بومیان مرزن آبادی است تا بتوان آن ها را در این منطقه نگه داشت.

 

فرماندار چالوس با تاکید بر ضرورت ارتقای آموزشی مدارس افزود: اگرچه پس از جدا شدن کلاردشت از مجموعه شهرستان امکانات خوبی در حوزه آموزشی مرزن آباد اندیشیده شده اما همچنان با مشکلات زیادی مواجه هستیم که در این راستا نیز در اعتبارات شهرستانی رقمی را پیش بینی کردیم. ضمن اینکه نماینده محترم مجلس و مدیریت آموزش و پرورش نیز همه توان خود را به این مهم معطوف خواهند کرد تا آنچه در خور شان بخش مرزن آباد است انجام شود.

 

وی با تاکید بر ضرورت هوشمندسازی مدارس در مرزن آباد تصریح کرد: خروجی خوب در پایان سال باید از شروط انتخاب و بکارگیری مدیران در مدارس باشد. ضمن اینکه یک مدیر باید بتواند با اولیا و دانش آموزان تعامل خوبی داشته و با آنها ارتباط برقرار نماید.

 

زندی با درخواست همکاری از شهرداران، بخشداران، شوراهای شهر و روستا و دهیاران با مدیریت آموزش و پرورش تصریح کرد: بخشداران جهت پربارتر شدن و کمک به آموزش مدارس در روستاها با دهیاران جلسات ویژه تشکیل داده و مشکلات را دسته بندی و نیازها را اولویت بندی کنند.

 

فرماندار چالوس با تاکید بر ضرورت ارتقای فرهنگی و گردشگری در بین مدارس و دانش آموزان اظهار داشت: با توجه به اینکه چالوس شهرستانی گردشگری است باید نحوه برخورد و ارتباط دانش آموزان با گردشگران و مسافران را به آنها آموزش داده و این امر را فرهنگسازی کنیم.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.