سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 03:44 ق.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- ادارات - برگزاری نشست دوره ایی مدیر کل و مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با رؤسای ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستانهای استان در شهرستان رامسر

تبلیغات
fرگزاری نشست دوره ایی مدیر کل و مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با رؤسای ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستانهای استان در شهرستان رامسر

برگزاری نشست دوره ایی مدیر کل و مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با رؤسای ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستانهای استان در شهرستان رامسر

تاریخ 03 آذر 1393 ساعت 09:12:54
منبع: روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد واملاک مازندران
کد خبر: 006605
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران نشست مشترکی با حضور ولی الله عبدی کمیشانی مدیر کل و علی اصغر اسدی معاون مدیر کل  ، یوسف زعفرانی فر ذیحساب ، مسولین و  کارشناسان   اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و رؤسای واحدهای ثبتی استان در محل اردوگاه شهدای هفتم تیر در شهرستان رامسر رأس ساعت 9صبح روز پنج شنبه 29آبان1393  برگزار گردید.
برگزاری نشست دوره ایی مدیر کل و مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با رؤسای ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستانهای استان در شهرستان رامسر

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران نشست مشترکی با حضور ولی الله عبدی کمیشانی مدیر کل و علی اصغر اسدی معاون مدیر کل  ، یوسف زعفرانی فر ذیحساب ، مسولین و  کارشناسان   اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و رؤسای واحدهای ثبتی استان در محل اردوگاه شهدای هفتم تیر در شهرستان رامسر رأس ساعت 9صبح روز پنج شنبه 29آبان1393  برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه ولی الله عبدی کمیشانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران ، ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و کارکنان ثبت اسناد و املاک و مدیران اردوگاه شهدای  هفتم تیر شهرستان رامسر جهت میزبانی جلسه ، با اشاره به فرمایش حضرت علی (ع) که فرموده اند : « کسی که درخواست و حاجتی دارد او فرستاده خداست ، این فرستاده خدا را اگر کسی رد کند ، خدا را ردکرده و کسی هم که کار او را انجام داد ، یعنی کار خدا را انجام داده است. » خاطرنشان کردند : همه ما باید این نگاه را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم و اگر اینگونه نگاه کردیم رضایت خداوند متعال را کسب می کنیم.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران در ادامه خواستار نظارت بیشتر  روسای ادارات ثبت  بر کارکنان زیر مجموعه خود شد و افزود : هر جا که نظارت یک مدیر و مسئول بیشتر بود تخلفات نیز کمتر خواهد بود.ایشان با اشاره به بعضی از موانع موجود جهت انجام نظارت صحیح بر کارکنان ، قانون را فصل خطاب انجام امورات دانست.

عبدی کمیشانی سپس خاطرنشان کرد : یکی از عوامل موفقیت مدیر  یک مجموعه شجاعت در تصمیم گیری ها  می باشد ودر این رابطه  اظهار داشت : اگر تصمیم درست، به موقع و شجاعانه نگیریم ، کارها با کندی پیش خواهد رفت . ایشان همچنین اساس و محور تصمیم گیری ها را انجام کار مردم منطبق بر مقررات موجود دانست.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران یاد آور شد : قوانین را در جهت منافع و سود رسانی به مردم و مراجعین تفسیر کنیم نه ایجاد مانع برای انجام کار ارباب رجوع باشد.

در ادامه جلسه علی اصغر اسدی معاون مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران نیز طی سخنانی تصریح کرد : همه ما در انجام وظایف خود اول باید اهداف و برنامه های سازمان خود را بشناسیم که مکانیزه کردن خدمت به مردم یکی از مهمترین هدفهای سازمان ثبت اسناد می باشد.

معاون مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران با اشاره به ارزیابی های انجام شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ادارات کل ثبت اسناد استانها  ، عملکرد ثبت اسناد استان مازندران را مطلوب دانست و خواستار تداوم و بهتر شدن وضعیت موجودشد  .

علی اصغر اسدی در خصوص سند دار کردن اراضی دولتی خواستار همکاری بیشتر سایر دستگاه های اجرایی با ادارات ثبت شد و از روسا واحدهای ثبتی خواست : تا با شناسایی موانع صدور سند مالکیت و بر طرف کردن این موانع و انجام هماهنگی های لازم به صدور سند مالکیت اراضی دولتی سرعت بیشتری ببخشند.

معاون مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان نظارت مستقیم روسا بر عملکرد کارکنان و دفاتر اسناد رسمی، تعیین وقت دقیق برای انجام کارهای مراجعین از جمله ثبت شرکتها، سرعت بخشیدن به تعویض اسناد مالکیت دفترچه ایی  به کاداستری ، نظارت بر هیئت های فعال در ادارات ثبت به ویژه هیئت قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی ، مشخص کردن وضیعت پرونده های ثبتی در راستای اجرای قانون ساماندهی ، را مهمترین اولویت های کاری روسای واحدهای ثبتی دانست.

 در ادامه هر یک از روسای واحدهای ثبتی و مسئولین استانی ثبت اسناد و املاک مازندران طی سخنانی نظرات خود را مطرح  که از رئوس مطالب گفته شده می توان به کمبود نیروی انسانی ، ابهام در اجرای بعضی از قوانین ، کمبودو  قدیمی بودن فضای اداری به خصوص بایگانی های  بعضی ادارات با توجه به افزایش حجم پرونده های ثبتی در اجرای قوانین مختلف ، نحوه همکاری با ادارات پست ، سرعت پایین اینترنت قطعی های مکرر سامانه های ثبتی پرداختند  .

 

در ابتدای این جلسه الیاس صهبا رئیس ثبت اسناد و املاک رامسر ضمن خیر مقدم به افراد حاضر در جلسه مواردی را درخصوص انجام برنامه های  کاری ثبت بیان کردند.

لازم به ذکر است مدیران و مسولین ستادی و شهرستانی ثبت اسناد و املاک مازندران به مناسبت شروع هفته بسیج با حضور در یادمان دو شهید گمنام اردوگاه هفتم تیر با ذکر فاتحه به روح این عزیزان ادای احترام و با آرمانهای امام خمینی (ره)و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق  کردند.

همچنین در حاشیه این نشست  از سیدحسن روشنایی و حمید روشن روسای ادارات ثبت آمل و بابلسر جهت دستیابی رتبه برتر درمیان واحدهای ثبتی استان  در خدمت رسانی به مردم  ، به ویژه صدور سند مالکیت  با  إهدا لوح، تقدیر به عمل آمد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.