پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:29 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - سوت کارخانه نساجی مازندران، بعد از سال‌ها، در قائم‌شهر طنین‌انداز شد

تبلیغات
طنین دوباره سوت کارخانه نساجی قائم‌شهر در بهار انقلاب

سوت کارخانه نساجی مازندران، بعد از سال‌ها، در قائم‌شهر طنین‌انداز شد

تاریخ 18 بهمن 1393 ساعت 11:42:15
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 010292
با به صدا درآمدن سوت کارخانه نساجی، مسئولان از بخش تولید کارخانه بازدید و شاخه‌های گل را به زحمت‌کشان این کارخانه اهدا کردند.
سوت کارخانه نساجی مازندران، بعد از سال‌ها، در قائم‌شهر طنین‌انداز شد

همزمان با پنجمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی سوت کارخانه نساجی مازندران واقع در قائم‌شهر، در بهار فجر انقلاب با حضور معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار مازندران ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ،مسئولان شهرستان  و کارگران و کارکنان کارخانه نساجی، بعد از مدت‌ها سکوت و وقفه، بار دیگر در قائم‌شهر طنین‌انداز شد.

با به صدا درآمدن سوت کارخانه نساجی، مسئولان از بخش تولید کارخانه بازدید و شاخه‌های گل را به زحمت‌کشان این کارخانه اهدا کردند.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار مازندران در این مراسم گفت: تاکنون، در مازندران اقدامات خوبی در زمینه زیرساخت‌های تولید انجام شد.

علی احسانی اظهار کرد: در حوزه صنعت، با تاسیس شهرک‌های صنعتی، راه برای فعالیت بیشتر تولید مهیا شد و سرمایه‌گذاری مناسبی در حوزه کشاورزی استان انجام شد.

وی از اشتغال به عنوان مهم‌ترین چالش پیش‌روی مسئولان یاد کرد و گفت: چالش اصلی دولت تدبیر و امید که در واقع میراث گذشته است موضوع اشتغال جوانان است، زیرا بیشتر جوانان جویای کار در استان، در رشته‌هایی تحصیل کردند که بنگاه‌های اقتصادی ما گنجایش پذیرش این نوع فارغ‌التحصیلان را ندارد.

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار مازندران خاطرنشان کرد: با اجرای برنامه میان مدت پنج ساله، می‌توانیم شرایطی برای اشتغال جوانان ایجاد کنیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.