یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:00 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - عزم جدی برای حضور در بازار روسیه در استان وجود دارد

تبلیغات
استاندار مازندران در سفارت ایران در مسکو؛

عزم جدی برای حضور در بازار روسیه در استان وجود دارد

تاریخ 04 اسفند 1393 ساعت 08:55:20
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 011067
ربیع فلاح جلودار در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو اظهار داشت: مازندران ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه تجاری با روسیه دارد.
عزم جدی برای حضور در بازار روسیه در استان وجود دارد

وی با اشاره به توانمندی مازندران در زمینه خدمات فنی و مهندسی برای حضور در روسیه، تصریح کرد: عزم جدی برای حضور در بازار روسیه در استان وجود دارد.
استاندار مازندران در ادامه خاطرنشان کرد: ظرفیت مناسب تولید در مازندران وجود دارد،برنامه‌ریزی برای صادرات محور کردن تولیدات در استان انجام شد.
وی گفت: تامین نیاز داخلی و نیز حضور در بازار کشورهای هدف را به صورت جدی پیگیری می کنیم.
فلاح با اعلام اینکه علاقمندی برای حضور در بازار روسیه در مازندران وجود دارد، افزود: حضور بخش خصوصی در این زمینه باید جدی تر باشد و اتاق بازرگانی مازندران نیز باید حضور فعال و مثتمر داشته باشد.
وی در ادامه با اعلام اینکه بنادر مهمی برای توسعه تجارت دریایی در استان وجود دارد، گفت: یکی از برنامه‌های جدی ما در این سفر پیگیری برای راه اندازی پرواز هوایی از آستراخان به مازندران است که بخش خصوصی فعال نیز در این زمینه معرفی شد.
استاندار مازندران گفت: راه اندازی پرواز هوایی  بین مازندران وآستارخان تا اواسط اردیبهشت انجام می‌شود.
وی درباره رفع مشکلات بازرگانان در آستراخان گفت: با راه اندازی سرای تجاری تلاش داریم که مشکلات تجار و بازرگانان در این زمینه رفع شود و این سرای تجاری به عنوان هماهنگ کننده بین تجار مازندران و تامین نیازمندی‌های روسیه فعالیت کند.
فلاح در ادامه افزود: برای توسعه مناسبات اجتماعی نیز برپایی مسابقات مختلف ورزشی در دستور کار قرار گرفت و این موضوع در کمسیون مشترک مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی درباره اقدامات انجام شده برای توسعه فعالیت گردشگری دو طرف نیز گفت: شرایط مناسبی برای توسعه گردشگری وجود دارد، زمینه حضور طرف روسی برای توسعه گردشگری باید فراهم شود، یکی از برنامه‌ ریزی‌ها راه اندازی برای برقراری گردشگری دریایی است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.