یک شنبه، 29 بهمن 96 ساعت 10:12 ق.ظ / Sun, 2018 February 18
به افق ساری
اذان صبح: 05:18
طلوع خورشید: 06:43
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:41
اذان مغرب: 18:00

- استانداری - تلاش های استاندار موفق مازندران در سال 93 در جهت بهبود وضعیت استان جای تقدیر دارد

تبلیغات
آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری

تلاش های استاندار موفق مازندران در سال 93 در جهت بهبود وضعیت استان جای تقدیر دارد

تاریخ 16 فروردین 1394 ساعت 10:08:03
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 012366
دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران با آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر و حجت الاسلام و المسلمین محمد علی نوریان نماینده سابق مقام معظم رهبری در جهاد سازندگی استان مازندران دیدار کرد
تلاش های استاندار موفق مازندران در سال 93 در جهت بهبود وضعیت استان جای تقدیر دارد

استاندار مازندران با آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر و حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نوریان نماینده سابق مقام معظم رهبری در جهاد سازندگی استان مازندران دیدار کرد ؛

 

آیت الله معلمی در دیدار با ربیع فلاح ؛ با اشاره به نامگذاری سال 94 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی " گفت : تلاش های استاندار موفق مازندران در سال 93 در جهت بهبود وضعیت استان جای تقدیر دارد.

وی تصریح کرد : یکی از مشکلات اصلی استان مهار آب های سطحی است که امیدواریم با برنامه ریزی استاندار مورد توجه ویژه قرار گیرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فرماندار و شهردار قائم شهر عملکرد خوبی دارند و زحمات آنها قابل تقدیر است ، اظهار داشت : با همدلی  و همزبانی بین ملت و دولت خیلی از مشکلات برطرف خواهد شد.

استاندار مازندران با همراهی مهدی محمدی فرماندار ، سید علی حجازی شهردار و ایمان پویامهر معاون فرماندار قائم شهر به دیدار حجت الاسلام والمسلمین نوریان نیز رفت.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی نوریان در دیدار با ربیع فلاح گفت : دعا می کنم موفقیت های استاندار مازندران ادامه یابد.

وی با بیان اینکه در یک تشکیلات سلامت مدیر آن شرط است ، افزود :‌ آقای ربیع فلاح مدیری سالم و انقلابی می باشد.

نماینده سابق مقام معظم رهبری در جهاد سازندگی استان مازندران اظهار داشت : در مسیر موفقیت های استاندار ، حسادت هایی از سوی بعضی اشخاص دیده می شود که امیدوارم موفقیت های استاندار ادامه یابد.

حجت الاسلام والمسلمین نوریان ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار و شهردار قائم شهر و تشکر از استاندار مازندران بابت انتخاب فرماندار قائم شهر و حمایت از شهردار این شهر ، تصریح کرد : شخصیت هر انسان برگرفته از عملکرد اوست و ربیع فلاح جز مدیران باشخصیت و موفق استان محسوب می شود.

همچنین ربیع فلاح استاندار مازندران با همراهی مهدی محمدی فرماندار ، سید علی حجازی شهردار و ایمان پویامهر معاون فرماندار قائم شهر از محل اسکان فرهنگیان مسافر در مدرسه حضرت معصومه (ع) شهر قائم شهر نیز بازدید کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.