پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 08:26 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - فعالیت های ستاد سفر در مازندران تاکنون به خوبی مدیریت شده است

تبلیغات
استاندار مازندران در جلسه ستاداجرایی خدمات سفر مازندران

فعالیت های ستاد سفر در مازندران تاکنون به خوبی مدیریت شده است

تاریخ 16 فروردین 1394 ساعت 11:15:21
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 012368
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به اینکه فعالیت های ستاد سفر در مازندران تاکنون به خوبی مدیریت شده است، گفت: مازندران بهشت روی زمین است و باید از نعمت های خدادادی به خوبی بهره ببریم.
فعالیت های ستاد سفر در مازندران تاکنون به خوبی مدیریت شده است

ربیع فلاح در جلسه ستاداجرایی خدمات سفر مازندران که با حضور مشاور رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر کشور برگزار شد، اظهار کرد: ارزیابی از فعالیت کمیته های مختلف ستاد سفر انجام شود.
وی با بیان اینکه در اقدامات انجام شده، معدل کار مهم است، گفت: باید ارزیابی شود که نسبت به سال قبل چه اقداماتی مناسب تری صورت گرفته است.
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به اینکه بعضی مسافران گلایه مندی هایی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: خدمات و امکانات ما باید پاسخگوی جمعیت استان و گردشگرانی باشد که به عنوان جمعیت شناور استان محسوب می شوند.
فلاح با بیان اینکه نظارت ها در این ایام باید افزایش یابد تا برخی افراد با سودجویی منجر به ایجاد گرانی نشوند، تصریح کرد: جاده و ترافیک و ... دارای اهمیت است اما این اقدامات نباید از چشم ما پنهان باشد.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه باید برای نشاط مردم هم برنامه ریزی کنیم، گفت: بهترین روزهای سال کشور را در مازندران داریم و این از فاکتورهای مهم حضور گردشگران در مازندران است اما باید دیگر مولفه ها را هم تقویت کنیم.
وی با تاکید بر توجه به رضایت مردم و گردشگران، خاطرنشان کرد: نظرسنجی که از گردشگران انجام می شود باید به صورت روزانه آنالیز شود و به موقع از این اطلاعات استفاده کنیم.
فلاح با بیان اینکه در کنار همه خدماتی که ارائه می دهیم مشکلاتی هم وجود دارد که نسبت به رفع آن باید اقدام کنیم، ادامه داد: مسئولان کمیته های ستاد سفر در ستادهای شهرستانی هم حضور یابند.
وی با اشاره به اینکه فعالیت های ستاد سفر در مازندران تاکنون به خوبی مدیریت شده است، گفت: مازندران بهشت روی زمین است و باید از نعمت های خدادادی به خوبی بهره ببریم.
براساس آمارهای رسمی از بیست و هشتم اسفند سال گذشته تا روز ششم فروردین چهارمیلیون و 830 هزار نفر شب گردشگر در استان مازندران اقامت کردند

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.