پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 05:37 ب.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - استاندار مازندران خواستار برنامه ریزی برای صادرات 400 هزار تن مرکبات در سال 94 شد

تبلیغات
در جلسه شورای اداری جویبار؛

استاندار مازندران خواستار برنامه ریزی برای صادرات 400 هزار تن مرکبات در سال 94 شد

تاریخ 22 فروردین 1394 ساعت 12:11:38
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 012651
استاندار مازندران در اولین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار خواستار برنامه ریزی برای صادرات 400 هزار تن مرکبات در سال 94 شد
استاندار مازندران خواستار برنامه ریزی برای صادرات 400 هزار تن مرکبات در سال 94 شد

استاندار مازندران به وجود طرح های نیمه تمام بخش خصوصی دراین استان اشاره کرد و گفت : رفع مشکلات اجرای این طرح ها می بایست پیگیری و وضعیت این طرح ها تعیین تکلیف شود .
ربیع فلاح در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار افزود : ورود سرمایه گذار نقطه امیدی برای ارتقای تولید ، اقتصاد و اشتغال هر منطقه به شمار می رود و لازم است دلایل متوقف و نیمه کاره ماندن طرح های سرمایه گذاران بخش خصوصی مورد بررسی قرار گیرد .
وی با تاکید بر رفع موانع اجرایی ، اداری و قضایی طرح های نیمه تمام بخش خصوصی گفت : این بخش بازوی توانمند عرصه های تولید و اشتغال هر جامعه به شمار می رود و لازم است مورد حمایت جدی قرار گیرد.
استاندار مازندران حمایت از بخش خصوصی توانمند و با سابقه فعالیت را محوری ترین برنامه استان در سال جاری معرفی کرد و افزود : مازندران همیشه به حضور این سرمایه گذاران نیازمند است .
وی همچنین از فرمانداران به عنوان متولیان اصلی پاسخگویی به مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی هر شهرستان نام برد و تاکید کرد از این پس مشکلات تولید و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی می بایست به صورت مداوم و مستمر توسط فرمانداران پیگیری شود .
فلاح به وجود 13 هزار مهندس کشاورزی بیکار در مازندران اشاره کرد و گفت : این افراد تحصیل کرده هم ظرفیت به حساب می آیند و هم چالش  و برنامه ما این است که با مشارکت هدفمند بخش خصوصی در قالب تعاونی های بخش کشاورزی زمینه اشتغال آنان را فراهم کنیم .
وی از مازندران به عنوان قطب تولید مرکبات کشور یاد کرد و افزود : تلاش برای صادرات 400 هزار تن مرکبات از دیگر برنامه های اقتصادی این استان در سال جاری به شمار می رود .
استاندار مازندران شهرستان جویبار را دارای استعدادهای فراوان در حوزه گردشگری ، ورزشی و اقتصادی دانست و گفت : برای همین سواحل طولانی جویبار هنوز برنامه جامعه و مدونی ارائه نشده است که امیدوارم در این زمینه پیگیری لازم صورت گیرد
قابل ذکر است اولین جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با حضور نماینده ولی فقیه  در استان و امام جمعه مرکز استان و استانداری مازندران برگزار گردید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.