شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 08:25 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - حضور اساتید برجسته در همایش بزرگ روابط عمومی های استان مازندران

تبلیغات
مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران خبر داد

حضور اساتید برجسته در همایش بزرگ روابط عمومی های استان مازندران

تاریخ 21 اردیبهشت 1394 ساعت 13:23:55
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 013855
مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران از حضور اساتید برجسته حوزه روابط عمومی و ارتباطات در همایش بزرگ روابط عمومی های استان مازندران خبر داد
حضور اساتید برجسته در همایش بزرگ روابط عمومی های استان مازندران

احمد مظفری با گرامیداشت هفته روابط عمومی( 27 اردیبهشت لغایت 2 خرداد)گفت : در آستانه هفته روابط عمومی با همکاری نظام مهندسی ساختمان مازندران و انجمن روابط عمومی ایران همایش بزرگ مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرایی ، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ، بانکها ، فرمانداریها و شهرداریها روز چهارشنبه 23 اردیبهشت 94 در سالن همایشهای اریکه شهرستان آمل برگزار می شود.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان افزود: در این همایش بزرگ دکتر کاظمی دینان رئیس انجمن روابط عمومی ایران به سخنرانی با موضوع مثبت نگری و زیبا نگری در روابط عمومی در سال همدلی و همزبانی خواهد پرداخت.
وی افزود : همچنین دکتر فاضلی دکترای جامعه شناسی به تبیین و تشریح  مسئولیت اجتماعی/شهروند سازمانی در نگاه رسانه ها می پردازد و دکتر هوشنگ عباس زاده نقش روابط عمومی در رسانه را برای جذب مخاطب تبیین می نماید.
نماینده ستاد برگزاری هفته روابط عمومی ایران در مازندران ، سخنرانی تقی پور نائب رئیس انجمن و مدیر مسئول نشریه مدیریت ارتباطات با موضوع رسانه های آنلاین و سخنرانی دکتر بهبهانی با موضوع: نگاه نو ، ذهن نو ، زبان نو برای عملکرد نو را از دیگر برنامه های این همایش اعلام کرد .
احمد مظفری کسب دانش و مهارت جدید ،خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی سازمانها و نیاز به خودسازی را بسیار مهم خواند و از مدیران کل دستگاههای اجرایی ، روسای دانشگاهها ،بانکها ، فرمانداریها و شهرداریها خواست تا به منظور افزایش اطلاعات و کسب تجارب مدیران روابط عمومی زمینه حضور آنان را در این همایش فراهم کنند.
وی با اشاره به برگزاری هفته روابط عمومی و ضرورت تقویت انجمنهای روابط عمومی در استانها تصریح نمود : نقش انجمن روابط عمومی در کادر سازی و رشد مهارت های کارگزاران روابط عمومی و برگزاری دوره های تخصصی نقشی اثربخش و بسیار مهم است و امیدواریم با همت و مشارکت مدیران روابط عمومی استان شاهد شکل گیری و توسعه فعالیتهای انجمن روابط عمومی در مازندران باشیم .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.