دو شنبه، 03 اردیبهشت 97 ساعت 02:15 ب.ظ / Mon, 2018 April 23
به افق ساری
اذان صبح: 03:42
طلوع خورشید: 05:14
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:39
اذان مغرب: 18:58

- استانداری - دولت دکتر روحانی مدیون مردم ساری و مازندران است

تبلیغات
دکتر صالحی مشاور عالی رییس جمهور؛

دولت دکتر روحانی مدیون مردم ساری و مازندران است

تاریخ 25 خرداد 1394 ساعت 08:07:27
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 015141
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی و مشاور عالی رییس جمهور گفت : دولت تدبیر و امید و دکتر روحانی مدیون مردم ساری و استان مازندران است.
دولت دکتر روحانی مدیون مردم ساری و مازندران است

سیدرضا صالحی امیری در مراسم گرامیداشت 24 خرداد سالروز پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری که با عنوان طلیعه گفتمان اعتدال در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد اظهار کرد : با قاطعیت می توان ادعا کرد حضور پرشور مردم ساری در مراسم سخنرانی دکتر روحانی 5 روز مانده به آغاز رای گیری ریاست جمهوری ، جرقه پیروزی ایشان در این انتخابات بود درود بر ساری و درود بر انسانهایی که حماسه آفریدند.

 

وی بیان کرد : ایشان این لطف مردم ساری را فراموش نکرده و بدون تردید قدر این شهر و استان مازندران را خواهد دانست .

مشاور عالی رییس جمهور از حضور پرشور جوانان در این مراسم تقدیر کرد و گفت : کسانی که به جوانان ایران اسلامی تهمت زده و نشاط آنان را برنمی تابند باید توبه کنند .

صالحی امیری به شرایط کشور در زمان آغاز تصدی گری دکتر روحانی اشاره کرد و گفت : در دولت های نهم و دهم و به دلیل بی تدبیری های انجام شده ، ایران به سمت بن بست و انزوای بین المللی حرکت کرد و مردم متحمل مشکلات فراوانی نیز شدند .

وی بیان کرد : یکی از اهداف دولت تدبیر و امید، استفاده از همه ظرفیت های موجود ، برای رفع مشکلات و پیدا کردن چاره در رسیدگی هر چه بهتر به امورات کشور و مردم است .

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی اظهار کرد : دولت می خواهد حقوق مردم ایران را نه بر خلاف دولت گذشته از طریق تنش و جنگ بلکه از راه تعامل و مذاکره به آن ها بازگرداند

دکتر صالحی از استاندار مازندران به عنوان استانداری سخت کوش و دلسوز یاد کرد و از برگزار کنندگان این همایش با شکوه تقدیر و تشکر نمود.

وی تصریح نمود: مردم عزیز ما در 24 خرداد دست رد به سینه بی کفایتی ها و تحجر زدند و حماسه پرشکوهی را خلق کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.