پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 09:56 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - بانکها به تولیدکنندگان فرصت دهند

تبلیغات
استاندار مازندران در مراسم روز ملی صنعت و معدن؛

بانکها به تولیدکنندگان فرصت دهند

تاریخ 15 تیر 1394 ساعت 09:43:22
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 015969
استاندار مازندران با تاکید بر رفع سریع مشکل واحدهای تولیدی مازندران در ستاد تسهیل استان، گفت: شناسنامه واحدهای صنعتی مشکل دار مازندران تدوین شود.
بانکها به تولیدکنندگان فرصت دهند

ربیع فلاح‌جلودار در آئین نکوداشت روز ملی صنعت و معدن مازندران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، اظهار داشت: تلاش در جهت  رونق تولید و رفع نیاز مردم و ایجاد اشتغال از عبادات و کارهای جهادی بوده که توسط صنعت‌گران و معدن‌کاران کشور در حال اجرایی‌شدن است.
وی افزود: آرامش و همدلی در مازندران مطلوب بوده و امیدواریم بتوانیم در راستای هم‌افزایی برای توسعه صنعتی و معدنی استان گام‌های اساسی برداشته شود.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه در وضعیت موجود صنعت و معدن مازندران از رشد مناسبی برخوردار است  تصریح کرد: اتاق بازرگانی، خانه صنعت و سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران باید در جهت رونق کسب و کار و توسعه صنعتی و معدنی مازندران همکاری جدی‌تری داشته باشند.
وی با اعلام اینکه باید هر چه سریع‌تر نسبت به تهیه شناسنامه واحدهای صنعتی و معدنی مشکل‌دار استان اقدام شود، گفت: قانون رفع موانع تولید باید در مازندران سریعاً اجرایی‌ شود.
استاندار مازندران با بیان اینکه تولیدکنندگان صنعتی و معدنی مازندران باید در انتظار افق‌های شکوفایی در حوزه تولید باشند، افزود: امیدواریم به‌زودی شاهد بهار صنعتی و معدنی در مازندران باشیم.
فلاح با اعلام اینکه باید از همه قابلیت‌های صنعتی و معدنی استان و منطقه برای توسعه استفاده کنیم، گفت: دولت تلاش و جدیت بسیاری برای رفع مشکلات تولیدکنندگان کرده است  و از بانکها هم انتظار می رود به تولیدکنندگان فرصت دهند.
استاندار مازندران با انتقاد از تخریب بی‌رویه بستر رودخانه‌های مازندران، افزود: باید محیط زیست نسبت به حفاظت از عرصه‌های طبیعی به طور  جدی ورود پیدا کند.
وی با بیان اینکه بانک‌های استان باید ارتباط مناسب و معقول تری با واحدهای تولیدی استان داشته باشند، گفت: همه فعالیت‌های تجارت خارجی در استان باید در اتاق بازرگانی مازندران صورت گیرد.
استاندار مازندران با تاکید بر اصلاح ساختار اداری در استان، گفت: بخشنامه های دست و پا گیر باید اصلاح شود و این اقدام به گونه‌ای صورت گیرد که به نفع تولیدکننده و توسعه اقتصادی منطقه باشد.
وی خواستار تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از تمامی ظرفیت ها و قابلیتها در استان شد و از حمایت های رئیس کل دادگستری مازندران برای همکاری در حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی تقدیر و تشکر نمود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.