سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 03:48 ق.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- استانداری - تامین اجتماعی از نهادهای مهم وخدمات آن بسیار ارزشمند است

تبلیغات
استاندار مازندران دردیدار با مدیران بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی

تامین اجتماعی از نهادهای مهم وخدمات آن بسیار ارزشمند است

تاریخ 01 مرداد 1394 ساعت 11:29:50
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 016515
استاندار مازندران در نشست با مدیران بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی مازندران با اشاره به حجم بالای مخاطبان سازمان تامین اجتماعی که عموما از اقشار مولد و محروم جامعه هستند کار در این نهاد را امری خداپسندانه و ارزشمند خواند.
تامین اجتماعی از نهادهای مهم وخدمات آن بسیار ارزشمند است

دکتر ربیع فلاح درجمع مدیران بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی مازندران به مناسبت هفته تامین اجتماعی اظهارداشت:تامین اجتماعی با توجه به ارتباط تنگاتنگ آن با مخاطبان و تعدد خدمات وحمایتهایش  باید درحوزه ارائه خدمات الکترونیکی پیشگام باشد که خوشبختانه همین طور هم هست و هم اکنون بسیاری از خدمات این نهاد بصورت الکترونیکی ارائه مینماید.
استاندار مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه اقشار تحت پوشش تامین اجتماعی عموما از طبقه محروم و کارگر هستند هرچه خدمات شما کیفی تر باشد چون رضایت مردم را جلب میکند رضایت خداوند متعال را هم بدنبال خواهد داشت
فلاح دربخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: مطالبات تامین اجتماعی با ید وصول شود واستانداری هم حمایت میکند ولی باید با شیوه های تعاملی زمینه دریافت مطالبات فراهم شود.
در این نشست مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با ارائه گزارشی گفت: سازمان تامین اجتماعی معادل 58درصد از جمعیت استان مازندران یعنی حدود یک میلیون وهشتصد هزار نفر را تحت پوشش داشته  و به آنان خدمت رسانی میکند.
سید علی اصغر محمودی تصریح کرد :علی رغم تحریم ظالمانه استکبار یه لطف مدیریت صحیح  دردولت تدبیر و درایت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ،این نهاد به  ارتقا خدمت رسانی خود ادامه داده  ودر طول سال 93 تاکنون شاهد انقلابی عظیم در کیفیت ارائه خدمت بودیم.
محمودی از طرح ابلاغ الکترونیکی به عنوان یکی از طرحهای مهم سازمان در ارائه خدمات الکترونیکی نام برد وگفت:باید سالانه حدود 500 هزار برگ ابلاغ به کارفرمایان ارائه میگردید که با اجرای ابلاغ الکترونیکی صرفا از طریق پست الکترونیکی این عمل صورت میگیرد.
در ادامه دکتر خورشیدی مدیردرمان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اهمیت حوزه سلامت گفت:سازمان تامین اجتماعی به عنوان دومین متولی ارائه خدمات درمانی در کشوردر همین راستا راهکارهای مهمی را لحاظ نموده است.
خورشیدی افزود: ارتقاء سلامت از محوری ترین برنامه های دولت تدبیر وامید بوده و در این راستا فقط در سال 93 دربخش پزشک خانواده درمدیریت درمان استان مازندران 140میلیارد تومان هزینه شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.