آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 07:53 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- استانداری - انگیزه مخالفتها و پیچیدن با استاندار مازندران انگیزه الهی نیست

تبلیغات
نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه ساری؛

انگیزه مخالفتها و پیچیدن با استاندار مازندران انگیزه الهی نیست

تاریخ 09 شهریور 1394 ساعت 10:34:18
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 017999
نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه ساری با اشاره به بعضی انتقادها نسبت به مقام عالی دولت در استان گفت : انگیزه بدگویی ، مخالفتها و پیچیدن با استاندار مازندران انگیزه الهی نیست .
انگیزه مخالفتها و پیچیدن با استاندار مازندران انگیزه الهی نیست

به گزارش خبر مازندران به نقل از  روابط عمومی استانداری مازندران نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت را گرامی داشت و وجود بیش از 17 هزار شهید تروریسم در ایران را نشانه حقانیت شهدا و نظام جمهوری اسلامی دانست.

ایت الله طبرسی وظیفه دولت نسبت به مردم را از دیدگاه امام صادق (ع) تشریح نمود و گفت : سه وظیفه مهم دولت ایجاد امنیت ، برقراری عدالت و رفاه و آسایش است
وی افزود : ارتقاء اقتصادی و ارتقاء فرهنگ دینی دو مطالبه مهم مقام معظم رهبری از دولت اسلامی است .
آیت الله طبرسی تاکید کرد : مقام معظم رهبری دو کار مهم دولت روحانی را ستودند یکی ثبات اقتصادی و کاهش تورم را و دیگری مذاکرات هسته ای را
وی افزود : مسئول ارشد دولت در استان، استاندار عزیز مازندران است وی باید سیاستهای دولت را در مازندران پیاده نماید و امنیت و عدالت و رفاه برای مردم بیاورد.
نماینده ولی فقیه با اشاره به بعضی انتقادها نسبت به مقام عالی دولت در استان گفت : انگیزه بدگویی ، مخالفتها و پیچیدن با استاندار مازندران انگیزه الهی نیست با وضع موجود همین که استان را سرپا نگه بداریم ، امنیت وجود داشته باشد و همین رفاه نسبی وجود داشته باشد بسیار خوب است هر چند انتقاد داریم .
وی بر خصوصی سازی اقتصاد کشور تاکید کرد و گفت دولت باید ناظر باشد و فعالیت های اقتصادی را به بخش خصوصی واگذار کنیم و زمینه سرمایه گذاری فراهم شود
نماینده ولی فقیه بر اجرایی کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت : باید بر روی پای خود بایستیم و اشتغال جوانان را حل کنیم که اگر مشکل اشتغال حل شود خیلی از مسائل و گرفتاریها حل می شود .
وی به مسئله پادگان ساری اشاره کرد و گفت : از سال 68 مکاتبات اداری آغاز شد و بارها پیگیری کردیم تا از وسط شهر این پادگان منتقل شود که با اجازه فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری این پادگان منتقل شد.
امام جمعه مرکز استان از تلاش استاندار مازندران هم برای پیگیری و تحقق این مهم تقدیر کرد و گفت : هم استاندار و هم فرماندار و هم شورای شهر و شهردار ساری در این کار دخیل بودند که تشکر می کنم.
وی مجددا از استاندار مازندران تقدیر نمود و گفت : کشورداری سخت است، استان مازندران یک استان سیاسی است و سه میلیون جمعیت دارد و استاندار مازندران کار می کند و ایجاد امنیت در این سطح کار ساده ای نیست.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.