شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 01:54 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - تلاش دولت تدبیر و امید برای مدیریت پسماند

تبلیغات
نبیان، در جلسه مدیریت پسماند استان، عنوان کرد:

تلاش دولت تدبیر و امید برای مدیریت پسماند

تاریخ 07 آبان 1394 ساعت 10:37:47
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 019737
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، در این جلسه، به تلاش های پیگیر دولت تدبیر و امید در راستای مدیریت پسماند و صیانت از محیط زیست اشاره کرد و یاد آور شد: در سفر دولت تدبیر و امید به مازندران، منابع خوبی به طرح های مدیریت پسماند استان اختصاص یافت.
تلاش دولت تدبیر و امید برای مدیریت پسماند

به گزارش خبر مازندران به نقل از روابط عمومی  استانداری ،  علی نبیان در این جلسه با اشاره به این که مدیریت پسماند از موضوعات مهم استان است، خاطر نشان ساخت: بحمدالله پروژه های نیروگاه زباله سوز ساری و نوشهر و کارخانه های کمپوست تعریف شده برای شهرستان ها با قوت در حال پیگیری است و انتظار می رود؛ دست اندرکاران امر، با توجه به حمایت و پشتیبانی دولت، در این خصوص اهتمام مجدانه داشته باشند.

  نبیان، به تلاش های پیگیر دولت تدبیر و امید در راستای مدیریت پسماند و صیانت از محیط زیست اشاره کرد و یاد آور شد: در سفر دولت تدبیر و امید به مازندران، منابع خوبی به طرح های مدیریت پسماند استان اختصاص یافت.

وی، افزود: باید تلاش شود تا این منابع به موقع جذب و به درستی برای مدیریت پسماند مازندران هزینه گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، به افتتاح کارخانه کمپوست شرق مازندران با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در سفر کاروان تدبیر و امید به استان اشاره کرد و بیان داشت: این یک برگ زرین برای دولت در این حوزه و نشانگر تلاش دولت تدبیر و امید برای مدیریت پسماند است.

نبیان، با اشاره به تداوم پیگیری ها در جهت افتتاح دیگر پروژه های کمپوست استان، عنوان نمود: باید با اهتمام همه دست اندرکاران بخش های دولتی و غیر دولتی و تامین منابع لازم، کارخانه کمپوست قائم شهر را در اسرع وقت به بهره برداری رساند.

در این جلسه که مدیران کل دفاتر امور شهری و روستایی و امور شوراهای استانداری، فرماندار قائم شهر و برخی مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند، اعضاء به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.