دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:39 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- استانداری - مواد مخدر به سلامت جامعه آسیب می زند

تبلیغات
استاندار مازندران، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان؛

مواد مخدر به سلامت جامعه آسیب می زند

تاریخ 01 دی 1394 ساعت 08:23:07
منبع: روابط عمومی استانداری
کد خبر: 021051
رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، در این جلسه، خاطر نشان ساخت: در مناطق آلوده نیازمند برخورد جدی، هماهنگ، منسجم و علمی هستیم / همه دستگاه های مسوول به وظایف خود در این مناطق به صورت جدی عمل نمایند.
مواد مخدر به سلامت جامعه آسیب می زند

 به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در مناطق آلوده استان طی دو سال اخیر و اجرای طرح های بهسازی در این مناطق، یاد آور شد: در مناطق آلوده نیازمند برخورد جدی، هماهنگ، منسجم و علمی هستیم و باید روی واقعیت های این مناطق درنگ و برنامه ریزی کنیم.

ربیع فلاح، افزود: برنامه یی در راستای ایجاد تحول در خدمات قابل ارایه در محلات آلوده بهسازی شده استان تهیه شود تا این محلات به سرعت به بافت طبیعی شهر ملحق شود و جامعه پذیری محلات آلوده ارتقا یابد.

رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با بیان این که اقدامات و خدمات در نظر گرفته شده برای مناطق آلوده پاک سازی و بهسازی شده باید به صورت بسته دیده شود و از جامعیت لازم برخوردار باشد، گفت: همه دستگاه های مسوول به وظایف خود در این برنامه به صورت جدی عمل نمایند و اجرای این بسته در زمان بندی در نظر گرفته شده به اتمام برسد.

استاندار، بر احصا آخرین اقدامات دستگاه های اجرایی و اقدامات مورد نیاز به منظور تکمیل و اتمام طرح بهسازی محلات آلوده استان و اجرای آن با محوریت دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: عباس آباد نکا در این طرح به صورت پایلوت دیده شود و طی سه ماه آینده اجرای این طرح در این منطقه به اتمام برسد.

مقام عالی دولت در مازندران، با تاکید بر این که برنامه های در حال اجرا در مناطق آلوده بهسازی شده به هیچ وجه نباید متوقف شود، تصریح کرد: راه اندازی مرکز درمان و کاهش آسیب برای زنان معتاد به صورت جدی دنبال شود.

رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با اشاره به این که مواد مخدر به سلامت جامعه آسیب می زند، بیان داشت: در برخورد با آسیب های اجتماعی به ویژه آسیب اعتیاد باید واقع نگر باشیم.

گفتنی است، در این جلسه علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و علی اصغر میرزایی، دبیر این شورا گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در مناطق آلوده بهسازی شده استان ارایه نمودند و فرمانداران آمل، نکا، معاون فرماندار ساری، شهردار ساری و برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان به بیان اقدامات و فعالیت های خود در این مناطق پرداختند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.