پنج شنبه، 06 اردیبهشت 97 ساعت 10:00 ق.ظ / Thu, 2018 April 26
به افق ساری
اذان صبح: 03:38
طلوع خورشید: 05:10
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:41
اذان مغرب: 19:01

- استانداری - امروز به نعمت انقلاب اسلامی مسئولان از مردم و برای مردم و در خدمت به مردم هستند

تبلیغات
حسن خیریانپور:

امروز به نعمت انقلاب اسلامی مسئولان از مردم و برای مردم و در خدمت به مردم هستند

تاریخ 18 بهمن 1394 ساعت 13:44:47
کد خبر: 022209
معاون معین استاندار در غرب مازندران افزود: در همین ایام دهه فجر با اهتمام مجموعه دولت خدمتگزار تعداد 43 پروژه با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در شهرستان رامسر به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید.
امروز به نعمت انقلاب اسلامی مسئولان از مردم و برای مردم و در خدمت به مردم هستند
با حضور حسن خیریانپور معاون استاندار مازندران گازرسانی به تعداد 6 روستای دهستان سخت سر رامسر آغاز و گازرسانی تعدادی از روستاهای دهستان چهل شهیدان رامسر نیز مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

حسن خیریانپور در این مراسم گفت: امروز به نعمت انقلاب اسلامی ایران در جمهوری اسلامی مجموعه مسئولین از مردم و برای مردم و در خدمت به مردم هستند و علیرغم همه تنگناها و محدودیت ها مهمترین افتخار مسئولان خدمتگزاری به مردم به ویژه مردم روستاها و مناطق دوردست می باشد.
وی افزود: در همین ایام دهه فجر با اهتمام مجموعه دولت خدمتگزار تعداد 43 پروژه با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در شهرستان رامسر به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید.
وی افزود: با تدبیر جناب آقای دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار محترم مازندران ، همه مسئولان استان عزم خود را برای خدمت به مردم و شتاب دادن به روند توسعه همه جانبه استان مازندران قرار داده اند و در همین ایام دهه فجر امسال تعداد 713 پروژه با اعتباری بالغ بر 408 میلیارد تومان در استان مازندران مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.
حسن خیریانپور معاون معین استاندار در غرب مازندران افزود: امروز نگاه استاندار به شهرستانهای غرب استان مازندران یک نگاه ویژه است و ایشان به همه معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی ماموریت دادند با حضور مستمر و مداوم در این منطقه مسائل و مشکلات مردم را به صورت ویژه مورد پیگیری و رسیدگی قرار دهند و حتی المقدور مواردی را که منع قانونی ندارد جهت تسهیل در امور مردم به مسئولان شهرستانی تفویض نمایند.
حسن خیریانپور ضمن تشکر از تلاش ها و پیگیری های مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران به ویژه برای شهرستاهای غرب مازندران گفت: به جهت کوهستانی و صعب العبور و سردسیر بودن تعداد زیادی از روستاهای شهرستانهای رامسر- تنکابن – عباس آباد – کلاردشت – چالوس و نوشهر، گازرسانی به این مناطق یکی از ضرورتها و نیازهای اصلی مردم این مناطق می باشد که با تأکیدات ویژه استاندار محترم مازندران ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران به صورت ویژه در این خصوص برنامه ریزی و اقداماتی داشته اند که در همین ایام شروع عملیات گازرسانی به تعدادی از روستاهای این مناطق آغاز شده که امیدواریم با اقدامات عاجل و همکاری مسئولان محلی و شوراهای اسلامی و دهیاران سریعتر شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها باشیم.

 

امروز به نعمت انقلاب اسلامی مسئولان از مردم و برای مردم و در خدمت به مردم هستند
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.