یک شنبه، 27 اسفند 96 ساعت 01:09 ب.ظ / Sun, 2018 March 18
به افق ساری
اذان صبح: 04:40
طلوع خورشید: 06:05
اذان ظهر: 12:06
غروب خورشید: 18:07
اذان مغرب: 18:26

- استانداری - ائمه جمعه در تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی نقشی اساسی دارند

تبلیغات
استاندار در دیدار نوروزی جمعی از ائمه جمعه مازندران؛

ائمه جمعه در تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی نقشی اساسی دارند

تاریخ 11 فروردین 1395 ساعت 08:02:49
کد خبر: 023218
استاندار مازندران در دیدار نوروزی جمعی از ائمه جمعه مازندران گفت : ائمه جمعه در تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی نقشی اساسی دارند.
ائمه جمعه در تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی نقشی اساسی دارند

دکتر ربیع فلاح در دیدار نوروزی جمعی از ائمه جمعه مازندران با تبریک سال جدید و تقارن ابتدا و انتهای سال 95 با میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) گفت : انشاء الله امسال در سایه و پرتو معنویت و عنایت حضرت فاطمه زهرا (س) سالی موفقیت آمیز و پرثمر برای مردم عزیز ما باشد .
استاندار مازندران به نامگذاری سال 95 به عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت : در حوزه اشتغال و اقتصاد باید همانند دوران جنگ عمل نمود و تفکر جهادی در حوزه اقتصاد باید حاکم شود .
وی تاکید کرد : با حل مشکل اقتصادی مشکلات حوزه فرهنگ و اجتماع نیز مرتفع خواهد شد و مقام معظم رهبری نیز در سال 95 اولویت اصلی را حل مشکلات اقتصادی مردم اعلام کردند .
مقام عالی دولت در استان از همکاری و مساعدت نماینده ولی فقیه در استان  و ائمه جمعه مازندران تقدیر و تشکر نمود و تصریح کرد: با همکاری ائمه جمعه و همه چهرهای سیاسی و اداری شاهد ایجاد همدلی و همزبانی و همگرایی در استان بوده ایم و امیدواریم این روحیه و شیوه در تمام فعالیتهای اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی در سال جاری نیز متجلی شود .
در این جلسه حجت الاسلام انتظاری دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران از تلاش جهادی استاندار مازندران تقدیر و تشکر نمود و گفت : الحمدلله مدیریت ارشد استان در تحقق شعار سال پیشتاز و پیشگامند و از زحمات استاندار محبوب ،پرتلاش و ولائی مازندران تقدیر و تشکر می کنیم 
وی خواستار برگزاری جلسه مشترک ائمه جمعه و مدیران مازندران برای هماهنگی در تحقق شعار سال در مازندران شد .

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.