دو شنبه، 30 بهمن 96 ساعت 03:36 ق.ظ / Mon, 2018 February 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:17
طلوع خورشید: 06:41
اذان ظهر: 12:12
غروب خورشید: 17:42
اذان مغرب: 18:01

- استانداری - همایش اربعین حسینی موجب تقویت وحدت می شود+ تجمع زائران اربعین حسینی در ساری

تبلیغات
یونسی، در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی استان، عنوان کرد:

همایش اربعین حسینی موجب تقویت وحدت می شود+ تجمع زائران اربعین حسینی در ساری

تاریخ 28 مهر 1395 ساعت 07:11:43
کد خبر: 026892
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، در این جلسه از برگزاری تجمع زائران اربعین حسینی در 14 آبان ماه جاری در مرکز استان خبر داد و اظهار داشت: از این فرصت برای تبیین بهینه اهداف همایش اربعین و ایجاد شور حسینی در میان زائران و مشتاقان آل الله بهره گیری شود.
همایش اربعین حسینی موجب تقویت وحدت می شود+ تجمع زائران اربعین حسینی در ساری

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی استان با اشاره به این که اربعین، بزرگ ترین همایش سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دینی ماست، یاد آور شد: مردم ایران اسلامی و عاشقان حضرت امام حسین (ع) با شرکت در این گردهمایی عظیم، تبعیت خود را از دستورات الهی و آموزه های آن امام همام اعلام می کنند که در هیچ شرایطی زیر بار ظلم نمی روند و هرگز دست از حمایت حق بر نخواهند داشت.

یونسی با بیان این که مردم والای ما با حضور در اربعین حسینی، رخداد دینی، مذهبی و فرهنگی بزرگی را رقم می زنند، گفت: برای تمامی امور احتمالی و نیازهای زوار بویژه از سوی موکب داران، پیش بینی های لازم صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به این که همایش اربعین حسینی یک اقدام ملی است و همه باید بدور از مسایل صنفی چونان ید واحد در این راستا اهتمام نمایند و نهایت همکاری را مبذول دارند، افزود: گردهمایی اربعین حسینی، یکی از بی بدیل ترین تجمعات دینی و مذهبی است که به وحدت ملی کمک می کند.

وی از برگزاری تجمع زائران اربعین حسینی در 14 آبان ماه جاری در مرکز استان خبر داد و اظهار داشت: از این فرصت برای تبیین بهینه اهداف همایش اربعین و ایجاد شور حسینی در میان زائران و مشتاقان آل الله بهره گیری شود.

معاون استاندار، تاکید کرد: از ظرفیت شبکه های مجازی برای تنویر افکار عمومی، تبیین معرفت حسینی و اطلاع رسانی بهنگام به زائران استفاده شود.

در این جلسه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر ستاد مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی و دیگر اعضای این ستاد به ارایه گزارش اقدامات و فعالیت های خود در این راستا پرداختند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.