شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 02:00 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - آموزه های دینی موجب تحکیم بنیان خانواده و جامعه است

تبلیغات
یونسی، در جلسه کارگروه توسعه و ترویج فرهنگ دینی استان؛

آموزه های دینی موجب تحکیم بنیان خانواده و جامعه است

تاریخ 19 دی 1395 ساعت 08:11:55
کد خبر: 028079
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این جلسه، آموزه های دینی را موجب تحکیم و قوام بنیان خانواده و جامعه دانست و یاد آور شد: تعالی و توسعه معرفت دینی در جامعه، مهم ترین ماموریت فرهنگی و از آرمان های انقلاب اسلامی است.  
آموزه های دینی موجب تحکیم بنیان خانواده و جامعه است

 به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه کارگروه توسعه و ترویج فرهنگ دینی استان، آموزه های دینی را موجب تحکیم و قوام بنیان خانواده و جامعه دانست و یاد آور شد: تعالی و توسعه معرفت دینی در جامعه، مهم ترین ماموریت فرهنگی و از آرمان های انقلاب اسلامی است.

معاون استاندار، نقش دین و ترویج الگوهای دینی در کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی را بسیار موثر خواند و یاد آور شد: همه ظرفیت های فضای حقیقی و مجازی، رسانه ها و رسانه ملی که ما را به مخاطب می رساند باید در این راستا بکارگیری شود.

وی افزود: باید محتواهای موثر و تحول آفرین برای زوجین تدوین و اطلاع رسانی شود و از همه فرصت ها برای تحکیم بنیان خانواده بهره گیری گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، ادامه داد: برای این که روح اندیشه های دینی و عقلانی در فضای خانواده ها دمیده شود، باید محتواهای مورد نیاز دسته بندی و کارآمد سازی شود.

یونسی با اشاره به این که برای گسترش محبت، اخوت، همدلی و مودت در جامعه باید همه تلاش کنند، خاطر نشان ساخت: با گسترش فضلیت های اخلاقی، خانواده و جامعه به آرامش روحی می رسند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.