آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 01:39 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- استانداری - افتتاح 40 پروژه عمرانی، بهداشتی و فرهنگی در ایام الله دهه فجر در شهرستان بابل

تبلیغات

افتتاح 40 پروژه عمرانی، بهداشتی و فرهنگی در ایام الله دهه فجر در شهرستان بابل

تاریخ 10 بهمن 1395 ساعت 07:39:32
کد خبر: 028392
عباسپور، فرماندار بابل، گفت: در دهه مبارک فجر امسال، قریب به 40 پروژه عمرانی، بهداشتی و فرهنگی با اعتباری بیش از 65 میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.  
 افتتاح 40 پروژه عمرانی، بهداشتی و فرهنگی در ایام الله دهه فجر در شهرستان بابل

 فرماندار شهرستان بابل، گفت: در دهه مبارک فجر امسال، قریب به 40 پروژه عمرانی، بهداشتی و فرهنگی با اعتباری بیش از 65 میلیارد تومان در شهرستان بابل به بهره برداری می رسد.

 محمد تقی عباسپور، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در خصوص افتتاح  پروژه های حوزه آب و فاضلاب روستایی در دهه فجر اظهار داشت:مجتمع آبرسانی چاسرکا و مجتمع آبرسانی معلم کلا در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در حوزه برق، رفع ضعف ولتاژ برق روستاهای آردکلا، موزیکله، ملامحله و تجنک و همچنین احداث خروجی پست بابل و احداث رینگ موزیرج در ایام الله دهه فجر آماده بهره برداری می باشد.

فرماندار بابل افزود: در حوزه آموزش و پرورش، مدرسه 12 کلاسه بنیاد برکت درازکلا و همچنین مدرسه جواد الائمه  امین آباد آماده بهره برداری بوده و در دهه فجر افتتاح می گردد.

فرماندار ویژه شهرستان بابل تصریح کرد: در حوزه  گاز رسانی، 12 روستای بخش بندپی غربی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل با اشاره به احداث راه های اصلی و فرعی و پل های ارتباطی و دوربرگردان ها در این شهرستان گفت: پروژه های پل ارتباطی کرتیج کلا، دور برگردان دهک، تعریض و آسفالت محور قدیم بابل- آمل، تعریض و آسفالت محور شهید داداش نیا، روکش آسفالت راه های روستائی، روکش آسفالت زرگر شهر و هم چنین تجنک در ایام دهه مبارک فجر افتتاح می گردد.

فرماندار بابل در حوزه کشاورزی اظهار داشت: کانال بتنی لاینینگ در درازکلا، استخر ذخیره آب و کانال مستعطیلی خواجه کلا، انتقال آب با لوله خلیل کلا، شرکت تعاونی و خدماتی کمانگر کلا و شالیکوبی چماز کلا در دهه فجر افتتاح می گردد .

وی با اشاره به حوزه بهداشت و درمان گفت: یک پروژه مرکز بهداشتی و درمانی سرپل محمد حسن خان و خانه بهداشت بالا شهید آباد در دهه فجر افتتاح خواهد شد .

عباسپور تاکید کرد: احداث ساختمان اداری حوزه مقاومت بسیج، جایگاه اختصاصی عرضه سوخت، ساماندهی گلزار شهدای کتی سر، افتتاح تلویزیون شهری گتاب، بهره برداری از سالن اجتماعات شهرداری گتاب، احداث میدان در شهر گتاب و همچنین احداث پارک کردکلا در امیر کلا از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در این ایام است.

و در پایان عنوان کرد: کلنگ ساماندهی گلزار شهدای روشن آباد با اعتباری بالغ بر800 میلیون ریال، مرکز مشاوره ایثارگران با اعتبار2000 میلیون ریالی، پارک بانوان امیرکلا با برآورد هزینه ای 8000 میلیون ریال و یادمان شهدای گمنام امیر کلا با اعتبار 1000میلیون ریال  در این ایام بر زمین زده خواهد شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.