آدینه، 04 اسفند 96 ساعت 01:36 ب.ظ / Fri, 2018 February 23
به افق ساری
اذان صبح: 05:12
طلوع خورشید: 06:37
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:46
اذان مغرب: 18:05

- استانداری - فجر 39 : افتتاح 40 پروژه عمرانی،بهداشتی و فرهنگی در بابل

تبلیغات

فجر 39 : افتتاح 40 پروژه عمرانی،بهداشتی و فرهنگی در بابل

تاریخ 14 بهمن 1395 ساعت 12:39:57
کد خبر: 028485
 در دهه مبارک فجر امسال، قریب به40 پروژه عمرانی،بهداشتی و فرهنگی با اعتبار بالغ بر 651832میلیون ریال در شهرستان بابل به بهره برداری می رسد .

 در دهه مبارک فجر امسال، قریب به40 پروژه عمرانی،بهداشتی و فرهنگی با اعتبار بالغ بر 651832میلیون ریال در شهرستان بابل به بهره برداری می رسد .

 محمد تقی عباسپور، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در خصوص افتتاح  پروژه های حوزه آب و فاضلاب روستایی در دهه فجر اظهار داشت:مجتمع آبرسانی چاسرکا و مجتمع آبرسانی معلم کلا در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسول ادامه داد: در حوزه برق، رفع ضعف ولتاژ برق روستاهای آردکلا،موزیکله ، ملامحله و تجنک و همچنین احداث خروجی پست بابل و احداث رینگ موزیرج در ایام الله دهه فجر آماده بهره برداری می باشد.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان  بابل افزود: در حوزه آموزش و پرورش، مدرسه 12 کلاسه بنیاد برکت درازکلاو همچنین مدرسه جواد الائمه  امین آباد آماده بهره برداری بوده و در دهه فجر افتتاح میگردد.

فرماندار ویژه شهرستان بابل تصریح کرد: در حوزه  گاز رسانی،12روستای بخش بندپی غربی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل با اشاره به  احداث راه های اصلی و فرعی و پل های ارتباطی و دوربرگردانها در این شهرستان گفت: پروژه های پل ارتباطی کرتیج کلا ،دور برگردان دهک،تعریض و آسفالت محور قدیم بابل-آمل، تعریض و آسفالت محور شهید داداش نیا،روکش آسفالت راههای روستائی، روکش آسفالت زرگر شهر و همچنین تجنک در ایام دهه مبارک فجر افتتاح می گردد .

فرماندار بابل در حوزه کشاورزی اظهار داشت: کانال بتنی لاینینگ در درازکلا،استخر ذخیره آب و کانال مستطیلی خواجه کلا،انتقال آب با لوله خلیل کلا،شرکت تعاونی و خدماتی کمانگر کلا و شالیکوبی چماز کلا در دهه فجر افتتاح میگردد .

وی با اشاره به حوزه بهداشت و درمان گفت: یک پروژه مرکز بهداشتی و درمانی سرپل محمد حسن خان و خانه بهداشت بالا شهید آباد در دهه فجر افتتاح خواهد شد .

عباسپور تاکید کرد: احداث ساختمان اداری حوزه مقاومت بسیج،جایگاه اختصاصی عرضه سوخت،ساماندهی گلزار شهدای کتی سر،افتتاح تلویزیون شهری گتاب،بهره برداری از سالن اجتماعات شهرداری گتاب،احداث میدان در شهر گتاب و همچنین احداث پارک کردکلا در امیر کلا از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در این ایام است.

و در پایان عنوان کردکلنگ ساماندهی گلزار شهدای روشن آباد با اعتباری بالغ بر800 میلیون ریال،مرکز مشاوره ایثارگران با اعتبار2000میلیون ریالی،پارک بانوان امیرکلا با برآورد هزینه ای 8000میلیون ریال و یادمان شهدای گمنام امیر کلا با اعتبار 1000میلیون ریال  در این ایام بر زمین زده خواهد شد.


فجر 39 / افتتاح 40 پروژه عمرانی،بهداشتی و فرهنگی در بابل
فجر 39 / افتتاح 40 پروژه عمرانی،بهداشتی و فرهنگی در بابل
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.